bioecolife.png

BioEcoLife zagości na targach zdrowia i urody!

16 lipca 2020
W Targach Kielce zagoszczą firmy produkujące naturalne kosmetyki i suplementy. Już 22 i 23 sierpnia odbędzie się najpiękniejsze wydarzenie w regionie.

Jedną z firm, która zaprezentuje się na Targach Kielce jest BioEcoLife. Marka zapowiada przedstawienie swoich produktów takich jak serum do twarzy na bazie kwasu hialuronowego,  trzy serie peelingów i maseł do ciała.  Absolutną nowością będzie linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy na bazie aloesu dla osób borykających się z suchą skórą, wymagającą specjalistycznego nawilżenia.

Firma BioEcoLIFE – Bliżej Natury  początkowo była wyłącznie sklepem internetowym, który powstał z pasji do zdrowego stylu życia i naturalnej pielęgnacji. W ofercie sklepu można znaleźć produkty najwyższej jakości renomowanych marek, których produkty oparte są na wyłącznie naturalnych składnikach.

W tym samym czasie będą się odbywać Targi Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, Rękodzieło, Eco Style oraz wydarzenie CK Motors Expo. Serdecznie zapraszamy!

 

(MZ)

Polecane aktualności
06 marca 2020
Druga edycja konkursu Twórcy Piękna 2020 to plebiscyt dedykowany dla firm kosmetycznych biorących udział w V Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody Heath & Beauty w Targach Kielce
19 marca 2020
Już po raz kolejny Echo Dnia wręczy prestiżowe tytuły - MISTRZOWIE URODY dla wyjątkowych salonów i gabinetów oraz najlepszych specjalistów w branży. Na laureatów naszej akcji czekają prestiżowe tytuły i atrakcyjne nagrody. Wręczymy je podczas gali na V Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY w Targach Kielce, 23 sierpnia.
19 marca 2020
Podczas letniej edycji Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY w Targach Kielce zapraszamy do udziału w zabawie z Ambasadorkami Kosmetycznymi.
23 lipca 2020
Naturalne kosmetyki królują w tegorocznych trendach. Ręcznie robione kosmetyki będą hitem tegorocznego wydarzenia!
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy