DSC-0042.jpg

Kreatywne i motywujące warsztaty w Targach Kielce

22 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji ulubionych targów mieszkańców województwa, odbywają się wyjątkowe pokazy jogi i warsztaty z wyplatania kwietników metodą makramy.

Podczas V Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY zwiedzający mieli okazję zobaczyć pokazy jogi. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się z warsztaty jogi dla seniorów, które zostały przeprowadzone przez Iwonę Wentę.

- Przygotowując te zajęcia próbowałam dostosować się do poziomu, do wieku i do możliwości, bo wiedziałam że to będą zajęcia również dla seniorów. Uczestnicy ćwiczyli chętnie, nikt się obijał. Jutro chcą wrócić. Jestem zadowolona z dzisiejszego przebiegu spotkania i zaangażowania uczestników- powiedziała ekspertka Iwona Wenta.

Jak dodaje Prezydent Miasta, mąż pani Iwony- pan Bogdan Wenta, wśród zalet jogi wymienia się m.in. ogólną poprawę postawy i większą elastyczność ciała.

Równocześnie uczestnicy wydarzenia mieli okazję zwiedzać wystawy zorganizowane w ramach IX Międzynarodowych Targów Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO. Tam mieli okazję nabyć wyjątkowe produkty rękodzielnicze z całej Polski. Jednym z wystawców jest Ruda Manufaktura oferująca splatane żyrandole i abażury, wiązane huśtawki, kołyski i makramy ścienne, tkane makatki, dziergane ciepłe czapki i szaliki oraz szydełkowane maskotki i szyte hamaki.

- Nasze stoisko cieszy się dużym zainteresowaniem. Dziś także na stoisku robimy akcesoria do wystroju wnętrz - mówi współwłaścicielka Rudej Manufaktury- Dominika Gałecka.

Targi potrwają do 23 sierpnia. Serdecznie zapraszamy!

IMG-9453.JPG [1.39 MB]   IMG-9463.JPG

(MZ)

Polecane aktualności
16 lipca 2020
W Targach Kielce zagoszczą firmy produkujące naturalne kosmetyki i suplementy. Już 22 i 23 sierpnia odbędzie się najpiękniejsze wydarzenie w regionie.
23 lipca 2020
Naturalne kosmetyki królują w tegorocznych trendach. Ręcznie robione kosmetyki będą hitem tegorocznego wydarzenia!
11 sierpnia 2020
Fundacja SOS Życie szczególnie skupiła swoją działalność na ratowaniu życia i zdrowia kobiet chorych na raka piersi i raka szyjki macicy. 22 sierpnia będą edukować w Targach Kielce!
18 sierpnia 2020
Już w tym tygodniu wracamy z najpiękniejszym wydarzeniem w Kielcach - Targami Health&Beauty. Organizatorzy zadbali, aby każdy z uczestników wystawy czuł się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie.
18 sierpnia 2020
Przychodząc do Targów Kielce na warsztaty i pokazy JOGI dostaniesz moc pozytywnej i motywującej dawki energii na kolejne miesiące. Takie zajęcia odbędą się podczas Targów Zdrowia i Urody (22 i 23 sierpnia).
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy