fb-joga-IWenta-1200x1200-1.png

YOGA pod okiem najlepszych instruktorów w czasie HEALTH&BEAUTY

18 sierpnia 2020
Przychodząc do Targów Kielce na warsztaty i pokazy JOGI dostaniesz moc pozytywnej i motywującej dawki energii na kolejne miesiące. Takie zajęcia odbędą się podczas Targów Zdrowia i Urody (22 i 23 sierpnia).

Joga to same korzyści. Wśród jej najważniejszych zalet wymienia się poprawę postawy ciała, lepszą odporność organizmu, poprawę nastroju i redukcja stresu, łagodzenie bólów menstruacyjnych, większą elastyczność ciała, uregulowane ciśnienie krwi, uczucie odprężenia, lepszą koordynację ruchową.

Tegoroczne warsztaty poprowadzą znane joginki Iwona Wenta, Ula Żelazny i Ania Kulczycka

Udział w warsztatach i zajęciach JOGI jest bezpłatny. Zapisy na stronie www.studioruchu.pl w zakładce "rezerwacje online"

H-and-B-Joga-Shivananda-i-Yin-Joga-1200x1200.png [1.74 MB] fb-joga-IWenta-1200x1200-1.png

H-and-B-2020-warsztaty-jogi-program-v7-1.jpg [111.01 KB]

Polecane aktualności
16 lipca 2020
W Targach Kielce zagoszczą firmy produkujące naturalne kosmetyki i suplementy. Już 22 i 23 sierpnia odbędzie się najpiękniejsze wydarzenie w regionie.
23 lipca 2020
Naturalne kosmetyki królują w tegorocznych trendach. Ręcznie robione kosmetyki będą hitem tegorocznego wydarzenia!
11 sierpnia 2020
Fundacja SOS Życie szczególnie skupiła swoją działalność na ratowaniu życia i zdrowia kobiet chorych na raka piersi i raka szyjki macicy. 22 sierpnia będą edukować w Targach Kielce!
18 sierpnia 2020
Już w tym tygodniu wracamy z najpiękniejszym wydarzeniem w Kielcach - Targami Health&Beauty. Organizatorzy zadbali, aby każdy z uczestników wystawy czuł się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie.
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie
22 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji ulubionych targów mieszkańców województwa, odbywają się wyjątkowe pokazy jogi i warsztaty z wyplatania kwietników metodą makramy.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy