IMG-9099.JPG

Targi znów łączą ludzi w biznesie

22 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwają ulubione imprezy mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Wydarzenia zorganizowane zostały w oparciu o ściśle określone zasady sanitarne, by zarówno goście ośrodka wystawienniczego, jak i pracownicy mogli czuć się bezpiecznie

Kielecki ośrodek wystawienniczy znów tętni życiem, od 22 do 23 sierpnia odbywa się w nim równolegle kilka wydarzeń targowych, wśród których znalazły się Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY, Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO, Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE oraz debiutujące w Targach Kielce CK Motors Expo, czyli spotkanie pasjonatów motoryzacji z całej Polski, gdzie zobaczyć będzie można aż 130 motoryzacyjnych perełek.

IMG-9112.JPG [1.27 MB] DSC-0004.jpg

Podczas sierpniowej imprezy, w Targach Kielce każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze poczują się tutaj zarówno miłośnicy wyposażenia wnętrz, motoryzacji, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonaci piękna i zwolennicy ekologicznej żywności. Swoją ofertę zaprezentowało 150 wystawców, a wśród wydarzeń towarzyszących nie zabrakło warsztatów piękna, rękodzielniczych, smakowitych degustacji dań na bazie ekologicznych produktów czy bezpłatnych porad udzielanych w strefie architekta. W ramach targów Dom nie zabrakło porad, w jaki sposób wybudować dom bez rachunków oraz innowacyjnych rozwiązań dotyczących odnawialnych źródeł energii.

Również scena podczas wydarzenia rozgrzana jest niemal do czerwoności, gdzie nie zabrakło rozmów z ekspertami. Poruszane są między innymi tematy związane z nowoczesnym budownictwem altan ogrodowych, mówi się o najprostszych sposobach ratowania pszczół i technologiach budowy domów modułowych. W programie przedsięwzięcia nie zabrakło również tematów ważnych społecznie, omawiano sposoby oczyszczania powietrza i udzielano skutecznych porad. W swojej prelekcji zastraszające dane przedstawił Bogdan Banakiewicz z firmy Zepter:- Powietrze wewnątrz pomieszczenia zawiera do 100 razy więcej substancji toksycznych niż powietrze na zewnątrz – ostrzegał.

IMG-9144.JPG [1.42 MB] IMG-9103.JPG [1.25 MB]

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy kulinarne na bazie ekologicznych produktów. Na stoisku Stowarzyszenia Polska Ekologia można skosztować wyjątkowych produktów – zdrowych z natury:- Chcemy żeby odwiedzający Targi Kielce mieli możliwość spróbowania, degustacji produktów certyfikowanych. Na naszym stoisku będą gotowane tradycyjne zupy – kartoflanka, chłodnik, ale będą też potrawy z mięsa wołowego i wieprzowego – mówił Czesław Meus ze Stowarzyszenia Polska Ekologia.

Swój finał podczas wydarzenia Eco-Style miał również plebiscyt na najlepsze gospodarstwo ekologiczne. Konkurs zorganizowany został przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach. Rolnicy zajmujący się uprawami ekologicznymi, dzięki konferencji ŚODR w Modliszewicach, będą mogli poznać także nowe wytyczne w sprawie uprawy roślin.

IMG-9308.JPG [1.52 MB] IMG-9315.JPG [1.76 MB]

Na terenie ośrodka wystawienniczego, podczas trwania targów obowiązują wszelkie środki bezpieczeństwa. Uruchomione zostały również bramki dokontaminacyjne, które posiadają funkcję automatycznej dezynfekcji i pomiaru temperatury ciała.

IMG-9096.JPG [1.10 MB] IMG-9119.JPG [1.14 MB]

Targi potrwają do 23 sierpnia. Serdecznie zapraszamy!

(AO)

Polecane aktualności
22 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji ulubionych targów mieszkańców województwa, odbywają się wyjątkowe pokazy jogi i warsztaty z wyplatania kwietników metodą makramy.
20 sierpnia 2020
W Targach Kielce trwa montaż bramek dekontaminacyjnych, do dezynfekcji i pomiaru temperatury. To już ostatni etap przygotowań w ramach zabezpieczeń sanitarnych przed weekendowymi targami dedykowanymi miłośnikom wyposażenia wnętrz, upiększania ogrodów, wyrobów rękodzielniczych, pasjonatom piękna i zwolennikom ekologicznej żywności
19 sierpnia 2020
Sprawdź, w jaki sposób dokonać akredytacji na poszczególne wydarzenia.
18 sierpnia 2020
Przychodząc do Targów Kielce na warsztaty i pokazy JOGI dostaniesz moc pozytywnej i motywującej dawki energii na kolejne miesiące. Takie zajęcia odbędą się podczas Targów Zdrowia i Urody (22 i 23 sierpnia).
18 sierpnia 2020
Już w tym tygodniu wracamy z najpiękniejszym wydarzeniem w Kielcach - Targami Health&Beauty. Organizatorzy zadbali, aby każdy z uczestników wystawy czuł się komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie.
11 sierpnia 2020
Fundacja SOS Życie szczególnie skupiła swoją działalność na ratowaniu życia i zdrowia kobiet chorych na raka piersi i raka szyjki macicy. 22 sierpnia będą edukować w Targach Kielce!
23 lipca 2020
Naturalne kosmetyki królują w tegorocznych trendach. Ręcznie robione kosmetyki będą hitem tegorocznego wydarzenia!
16 lipca 2020
W Targach Kielce zagoszczą firmy produkujące naturalne kosmetyki i suplementy. Już 22 i 23 sierpnia odbędzie się najpiękniejsze wydarzenie w regionie.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy