Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

METAL (20-22.09.2022)

XXIV Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

metal - wystawa odlewnictwa wspolne-ufi-approved

Targi METAL 2022 już we wrześniu!

„Przemysłowa Jesień” w Targach Kielce wraca do swego tradycyjnego terminu. Już od 20 do 22 września 2022 roku hale kieleckiego ośrodka wystawienniczego wypełni najnowsza oferta urządzeń i usług dedykowanych branży odlewniczej.

Targi Metal oraz towarzyszące im liczne wystawy: Targi Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT, Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM&NONFERMET, Targi Recykling oraz Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH od lat stanowią obowiązkową pozycję w kalendarzu Targów Kielce. „Przemysłowa Jesień” wiąże się bowiem z obecnością czołowych firm międzynarodowego sektora odlewniczego, licznych konferencji i seminariów branżowych oraz gości z całego świata. Podczas kilku wrześniowych dni, Kielce stają się stolicą światowego odlewnictwa. Ostatnia, pandemiczna edycja targów zgromadziła ponad 150 firm z Polski, Austrii, Czech, Danii, Niemiec, Francji, Włoch, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Indii, Japonii oraz Stanów Zjednoczonych.

Targi METAL – przemysł odlewniczy bez tajemnic

metal - targi odlewnicze W trakcie targów będzie można zapoznać się z szeroką gamą produktów poświęconych branży odlewniczej i pozyskać nowych klientów. Targi to także doskonała okazja do podtrzymania dotychczasowych kontaktów biznesowych i podpatrzenia oferty konkurencji. Możliwość bezpośredniego spotkania, to kolejny argument, który przemawia za udziałem w targach. Warto także docenić ogromny potencjał edukacyjny wystawy, w tym możliwość uczestnictwa w licznych spotkaniach branżowych oraz wymianie doświadczeń ze specjalistami z całego świata. Kieleckie targi odlewnicze z przyjemnością odwiedzają m.in. członkowie Stowarzyszenia Dostawców Maszyn i Materiałów dla Odlewni AMAFOND, które jest wieloletnim Partnerem wystawy. Warto wspomnieć, iż od lat parterami wydarzenia są liczące się w branży zagraniczne organizacje odlewnicze. Do tej pory targi METAL wraz z towarzyszącymi wystawami wspierało, między innymi: Chińskie Stowarzyszenie Odlewnicze (CFA), Stowarzyszenie Odlewników i Metalurgów Republiki Białoruś, Włoskie Stowarzyszenie Dostawców Odlewniczych Amafond i STOP –  Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich.

Do zobaczenia od 20 do 22 września 2022 r. w Targach Kielce!

 


 

74th WFC 2020

 

 

20-22.09.2022
    20-22.09.2022