Do wydarzenia pozostało...
NA TARGI HEAT TREATMENT 2024 ZAPRASZAJĄ M.IN.:

linked-logo.png [21.67 KB]

Heat Treatment po raz czwarty

Czwarta wystawa dedykowana firmom związanym z szeroko pojętą obróbką cieplną odbędzie się już 24-25 września 2024 roku. Na stoiskach jak zwykle nie zabraknie urządzeń grzejnych i związanych z nimi technologii. IV Targi Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT to idealna propozycja dla producentów i dystrybutorów pieców i urządzeń do obróbki cieplnej, cieplno-chemicznej, do topienia i przetrzymywania stopów oraz urządzeń do modyfikacji stopów. W ofercie targów nie brakuje także komponentów i materiałów eksploatacyjnych, a także firm zajmujących się tworzeniem procesów i technologii do obróbki cieplnej. Swoją ofertę przedstawiają także producenci i dystrybutorzy urządzeń kontrolno-pomiarowych.

Obróbka cieplna metali bez tajemnic

Wystawa będąca częścią „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce” odbywa się przy udziale ciągle wzrastającej liczby firm związanych z branżą obróbki cieplnej na targach METAL. Zwiększone zaangażowanie przedsiębiorstw, które dostarczają piece i inne urządzenia do obróbki cieplnej oraz oferują usługi polskim przedsiębiorcom, wynika z dobrej koniunktury i sytuacji gospodarczej w naszym kraju. Sprzyjający klimat dla inwestycji jest zachętą do zakupów nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz technologii. Polskie firmy ciągle unowocześniają swój park technologiczny podnosząc jakość produktów i usług do najwyższych światowych poziomów. Tym samym zwiększają szanse polskiego przemysłu i jego konkurencyjność na arenie międzynarodowej.

Zachęcamy do zgłoszeń na targi już dziś. Rejestracja na wydarzenie odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu klienta.

Targi HEAT TREATMENT są częścią „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce”, która odbędzie się w dniach od 24 do 25 września 2024 roku.

Do zobaczenia!

Aktualności
22 stycznia 2024
Tegoroczna odsłona targów METAL oraz towarzyszących im wystaw: Heat Treatment, Aluminium & Nonfermet, Control-Tech i Recykling doczekała się nieco odświeżonej formuły i potrwa nie trzy, jak dotychczas, a dwa dni. Wydarzenie branży odlewniczej odbędzie się 24 i 25 września 2024 roku w Targach Kielce i jak zwykle zgromadzi ważnych „graczy” tego sektora przemysłu.