inpack-540x460-z-nami-empra.jpg
EMPRA wystawcą na IN-PACK EXPO

Maszyny do pakowania próżniowego na targach IN-PACK

06 grudnia 2023
Firma EMPRA – wiodący producent maszyn do pakowania próżniowego na tackach oraz dystrybutor pakowarek dołączył do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej zaplanowanych od 13 do 15 lutego 2024 roku.

Firma EMPRA od prawie dwóch dekad dostarcza klientom wysokiej jakości maszyny do pakowania. Swoją ofertę poszerzyła także o materiały opakowaniowe oraz do maszyn.

Podczas Targów IN-PACK EXPO producent zaprezentuje m.in. traysealery, czyli maszyny do pakowania na tackach dedykowane dla firm zajmujących się garmażerką, cateringiem oraz pakowaniem żywności.

TE400 to półautomatyczny traysealer, który pakuje tacki w próżni i w MAP oraz odcina nadmiar folii wokół każdej tacki. Urządzenie to gwarantuje ekonomię, obniżone zużycie prądu oraz mniejszą awaryjność. Wszystko za sprawą pompy próżniowej, która w czasie pracy nie potrzebuje sprężonego powietrza.

Dodatkowo na targach IN-PACK EMPRA zaprezentuje pakowarki próżniowe komorowe oraz wilki i mieszalniki dedykowane do przetwórstwa mięsa.

EMPRA jest także właścicielem hurtowni internetowej www.lepsze-zgrzewanie.pl, oferującej materiały do maszyn zgrzewających. Na targach IN-PACK przedstawi również ofertę hurtowni i pokaże produkty, takie jak ceraty i taśmy teflonowe, druty i taśmy oporowe, spraye techniczne oraz produkty silikonowe.

Klaster CPG na IN-PACK EXPO

Członkowie Klastra Creative Packaging Group podczas targów zaprezentują swoje oferty. Na wydarzeniu można będzie zobaczyć produkty m.in. Polpak, Maszyny Pablo, Mitsubishi, Verpalin, Truck, Etyland i Nord Napędy.

Chcesz dołączyć do wystawców Targów Branży opakowaniowej?

Zapoznaj się z ofertą i wyślij zgłoszenie: https://www.targikielce.pl/dla-wystawcow/portal-wystawcy/portal-wystawcy-instrukcje

Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK zostały zaplanowane od 13 do 15 lutego 2024 roku.

/YY/

 

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.
13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!
06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.
05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.