inpack-540x460-bilet.jpg
Zarejestruj się i obierz darmowy bilet na IN-PACK EXPO

Zarejestruj się i obierz darmowy bilet na IN-PACK EXPO

05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.

In-Pack Expo to trzy dni spotkań z wiodącymi przedsiębiorcami z europejskiej branży logistyki. Produkty zaprezentują przedstawiciele sektorów opakowań, technik pakowania, etykietowania, druku, e-commerce, robotyki, maszyn oraz surowców. Wystawcy zaoferują najnowsze rozwiązania z branży, m.in. traysealery, pakowarki, kartoniarki, ekologiczne oraz inteligentne opakowania i wiele innowacji.

Współorganizatorem targów jest działająca od 2016 roku w branży usług logistycznych i opakowań przemysłowych firma Relopack. Partnerem wydarzenia został Klaster Creative Packaging Group.

Udział w targach potwierdzili m.in.: MIKOMAX, BOSKY.PL, Gekoplast S.A., KEYENCE INTERNATIONAL oraz MITSUBISHI ELECTRIC EUROPE B.V.! Zapoznaj się z pełną listą wystawców: https://www.targikielce.pl/in-pack/lista-wystawcow

Podczas IN-PACK EXPO odbędzie się druga odsłona Międzynarodowego Kongresu LogInPack. W czasie wydarzenia eksperci poruszą takie tematy, jak: aktualna sytuacja prawna w aspekcie opakowań, optymalizacja procesów logistycznych dzięki wdrożeniu automatyzacji, czy ESG - liczenie śladu węglowego i wpływ na ochronę środowiska. Nie zabraknie także prelekcji poświęconym innowacyjnym technologiom w branży.

Zarejestruj się na IN-PACK EXPO i odbierz darmową wejściówkę: https://www.targikielce.pl/in-pack/zwiedzajacy/informacje-dla-zwiedzajacych 

Widzimy się w Targach Kielce od 13 do 15 lutego!

/YY/

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.
13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!
06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.
02 lutego 2024
Firma Mitsubishi Electric dołączyła do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 13 do 15 lutego!