22b0e867-a02c-4aa2-b11b-4f65b1c7e48a.jpg

Tak wygląda profesjonalne pakowanie eksportowe! Relopack dał pokaz - zobacz zdjęcia

13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.

Od 2022 roku Relopack stanowi część grupy Duisport, jednej z największych firm logistycznych w Europie. Zapewnia to producentowi jeszcze większe możliwości rozwoju oraz łatwość dostarczania wartości swoim Klientom korzystając z doświadczenia i infrastruktury globalnego operatora logistycznego.

– Nasz zespół ekspertów jest pełen energii i gotowy sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu logistycznego, dlatego bez względu na branżę, w której działa firma, potrafimy przygotować dopasowaną ofertę, najlepsze rozwiązania i innowacyjne narzędzia – mówił Marcin Królski członek zarządu Relopack.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w pakowaniu eksportowym. Usługi wykonuje w dowolnym miejscu wyznaczonym przez klienta lub w jednej z pięciu swoich lokalizacji. Zgodnie z uznanymi na całym świecie standardami pakuje m.in.: maszyny i urządzenia przemysłowe, całe linie technologiczne, szafy sterownicze, konstrukcje stalowe, wielkogabarytowe zbiorniki, prasy hydrauliczne, turbiny, elementy dźwigów lub elektrowni wiatrowych, łodzie i pojazdy, ładunki ponadnormatywne i inne towary.

 

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!
06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.
05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.
02 lutego 2024
Firma Mitsubishi Electric dołączyła do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 13 do 15 lutego!