7S5A3078.JPG
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon Dorota Szwarc podczas kongresu Log In Pack.

Dorota Szwarc podczas Log In Pack: "Pośród wielu wyzwań, najważniejsze jest dostarczenie bezpiecznie produktu do odbiorcy"

13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.

Prelekcji na temat "Czarna skrzynka logistyki, czyli jak uniknąć katastrofy. Bezpieczna droga produktu od zlecenia produkcyjnego, zabezpieczenia, zapakowania i zamknięcia po jego kontrolę za pomocą systemów RFID" z zainteresowaniem słuchały osoby związane z branżą.

 - Nasi klienci bardzo często wymieniają wśród swoich wyzwań brak efektywności w czasie pakowania. Mają problem z doborem właściwych urządzeń, opakowań. Biorą pod uwagę środowisko i spełnienie wymagań dyrektyw unijnych, co nie jest łatwe. Walczą z wydajnością, odbiorca oczekuję szybkich dostaw, nawet w 24 godziny – mówiła Dorota Szwarc. – My na te potrzeby firm odpowiadamy. Największy nacisk kładziemy na  bezpieczną dostawę, wiemy, jak ważne jest, by finalny klient otrzymał produkt w nienaruszonym stanie. Mamy bardzo szeroką ofertę produktów do pakowania, głównie foliowych, ale proponujemy już maszynę, która pakuje w papier. Zgodnie z oczekiwaniami rynku i przepisów. Próbując znaleźć złoty środek, dobieramy maszyny w zależności od specyfiki firmy klienta. Do opakowań proponujemy pełną gamę zamknięć. Oferowane przez nas rozwiązania sprawdzają się – podkreślała Dorota Szwarc.  

Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon dysponuje wieloletnim doświadczeniem handlowym pozyskanym w branży poligraficznej, budowalnej w obszarze wykończenia wnętrz, konstrukcji aluminiowych i szklanych oraz technicznej. Ma na swoim koncie wiele sukcesów w zakresie zarządzania zespołami handlowo-doradczymi i rozwoju sieci punktów handlowych. Stale rozwija kompetencje w obszarze doradztwa biznesowego dla firm.

Firma Silny&Salamon wykonuje m.in. plomby dla dużych producentów odzieży, która eliminuje zwroty używanej odzieży.

 

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!
06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.
05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.
02 lutego 2024
Firma Mitsubishi Electric dołączyła do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 13 do 15 lutego!