642m3243-20240213-TargiKielce-InPack.jpg
dr inż. Sławomir Luściński podczas II Kongresu LogInPack.

Strategie sukcesu: II Kongres LogInPack inspiruje branże

15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.

Podczas pierwszego dnia kongresu eksperci rozmawiali m.in. o działaniach Klastra Creative Packaging Group, jego znaczeniu dla sektora opakowań oraz o korzyściach płynących z łączenia sił, wymiany pomysłów oraz doświadczeń. Prezentacja prowadzona przez Małgorzatę Chomiuk, specjalistę ds. PR z Klastra Creative Packaging Group wzbudziła duże zainteresowanie słuchaczy.

Marcin Królski – członek zarządu firmy Relopack poruszył temat nowych wyzwań w logistyce i pakowaniu. Dr inż. Sławomir Luściński z Politechniki Świętokrzyskiej mówił m.in. o tym, jak generacja Z zmienia logistykę.

Łukasz Wysokiński, dyrektor zarządzający w InPost Fulfillment oraz Marcin Radecki, dyrektor generalny Dataverse-Pro podzielili się doświadczeniem w optymalizacji kosztów i procesów operacyjnych w oparciu o analizę danych i sztucznej inteligencji. Przykładem została idea InPost Fulfillment, czyli usługi end to end dla e-commerce.

W naszym całym modelu ideą jest to, że w jednym takim Control Tower macie wszystkie usługi związane z ostatnią milą i z fulfillmentem, i z pierwszą milą, czyli z tym, co jest związane z odbiorem waszych towarów, chociażby od waszych dostawców. Ewentualnie mówimy tutaj nawet o transportach międzynarodowych, czyli imporcie produktów na rynek europejski – mówił Łukasz Wysokiński, dyrektor zarządzający w InPost Fulfillment.

II Międzynarodowy Kongres dla branży logistycznej i opakowaniowej LogInPack towarzyszył Targom Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO.

 

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.
13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!
06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.
05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.
02 lutego 2024
Firma Mitsubishi Electric dołączyła do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 13 do 15 lutego!