inpack-540x460-z-nami-InPost-fullfilment.jpg
InPost Fulfillment dołącza do IN-PACK EXPO!

InPost Fulfillment dołącza do IN-PACK EXPO!

09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!

InPost Fulfillment to innowacyjna usługa dla biznesu, która zapewnia magazynowanie, konfekcję i wysyłkę, czyli pełną obsługę zamówień z e-commerce. Synergia z usługami InPost Paczkomat® i InPost Kurier gwarantuje przewagę nad konkurencją i zapewnia błyskawiczną dostawę do tysięcy automatów Paczkomat® i punktów odbioru w całym kraju. Dzięki tym rozwiązaniom zamówienia, które wpłyną do sklepu do godziny 20:00, są realizowane od razu i dostarczane do Klienta już następnego dnia. Przenosząc magazyn do InPost Fulfillment, przedsiębiorcy mają nie tylko możliwość optymalizacji kosztów, ale i zyskają czas na rozwój swojego biznesu. Zyskują także gwarancję konfekcjonowania zgodnie z przyjętymi przez sklep standardami, a także szansę na skorzystanie z atrakcyjnych i ekologicznych rozwiązań opakowaniowych.

E-commerce i business fullfilment na LogInPack

Łukasz Wysokiński, Dyrektor Zarządzający InPost Fulfillment, manager z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i rozwoju biznesu e-commerce, wystąpi na Kongresie LogInPack. Od ponad 25-lat prelegent LogInPack jest aktywny w międzynarodowym biznesie i wielokulturowych środowiskach biznesowych. Koncentruje się na sprzedaży, rozwoju spółek, handlu transgranicznym, wdrażaniu procesów i dostarczaniu synergii dostosowanych do każdego modelu biznesowego dedykowanego rynkom B2B, B2C a w szczególności operacjom logistycznym fulfillment.

Łukasz Wysokiński opowie podczas swojego wystąpienia m.in. o optymalizacji kosztów logistycznych w oparciu o analizę danych i rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji.

Zapoznaj się z programem Kongresu LogInPack tu: https://www.targikielce.pl/in-pack/kongres-loginpack/loginpack---program

Zgłoś udział: https://www.targikielce.pl/in-pack/kongres-loginpack/zglos-udzial

Zostań wystawcą: https://www.targikielce.pl/dla-wystawcow/portal-wystawcy/portal-wystawcy-instrukcje

Targi Branży Opakowaniowej IN-PACK zostały zaplanowane od 13 do 15 lutego 2024 roku.

/YY/

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.
13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.
05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.
02 lutego 2024
Firma Mitsubishi Electric dołączyła do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 13 do 15 lutego!