loginpack-540x460-prelegenci-Zyzanski.jpg
Poznaj prelegentów LogInPack: Ireneusz Zyzański.

Poznaj prelegentów LogInPack: Ireneusz Zyzański

06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.

Jako międzykulturowy coach, mentor i konsultant, Ireneusz Zyzański wykorzystuje doświadczenie menedżerskie zdobyte podczas 24 lat pracy w obszarze HR i sprzedaży międzynarodowych koncernów w Polsce, Ukrainie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chinach, Indonezji i Hong Kongu. Ekspert współprojektuje i uczestniczy we wdrażaniu Wewnętrznych Programów Mentoringowych w organizacjach. Jest członkiem zespołu merytorycznego programu HR Mentoring Grupowy CoachWise™, Programu Mentoringowego PMI Chapter Poland. Ireneusz Zyzański to także  certyfikowany trener i coach Center for Creative Leadership (CCL).

Podczas drugiej edycji najbardziej merytorycznej imprezy dla branż opakowaniowej, e-commerce i logistycznej poprowadzi wykład dotyczący pułapek stereotypów kulturowych, tego, jak współpracować w międzynarodowych zespołach oraz stale rozwijać swoje kompetencje, odkrywać siebie i poszerzać swoje horyzonty.

Nie przegap tego wydarzenia! Zarejestruj się na LogInPack: https://www.targikielce.pl/in-pack/kongres-loginpack/zglos-udzial

Zapoznaj się z programem Kongresu LogInPack tu: https://www.targikielce.pl/in-pack/kongres-loginpack/loginpack---program

Widzimy się na Targach Branży Opakowaniowej IN-PACK od 13 do 15 lutego 2024 roku!

/YY/

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.
13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!
05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.
02 lutego 2024
Firma Mitsubishi Electric dołączyła do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej. Wydarzenie odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym od 13 do 15 lutego!