Swietokrzyskie-Centrum-Doskonalenia-Nauczycieli.JPG

Kongres branży opakowaniowej już w czerwcu!

18 maja 2023
Kongres Log In Pack, będący spotkaniem merytorycznym branży opakowaniowej odbędzie się 27-28 czerwca 2023 roku w Targach Kielce. Wydarzenie jest także okazją do zaznajomienia się z ofertą targów IN-PACK, które będą miały miejsce 13-15 lutego 2024 roku.

W swojej idei Kongres ma na celu zrzeszenie ekspertów w branży opakowaniowej i logistyki magazynowej, wymiany doświadczeń i zbudowania wspólnych kontaktów. Przełoży się to na dalszy rozwój tej gałęzi gospodarki w Polsce. Ważnym aspektem poruszanym podczas kongresu jest też skala transformacji dziejących się wewnątrz sektora, na co niemały wpływ ma obecna sytuacja geopolityczna.

Wśród prowadzących znaleźli się Marcin Królski z firmy Relopack. Opowie między innymi o tym jak zapewnić bezpieczeństwo i uniknąć problemów podczas transportu ciężkich urządzeń. 

Jeden z paneli poprowadzi Klaster Logistyczno Transportowy Północ-Południe. Eksperci związani z Klastrem omówią takie tematy jak zabezpieczenie łańcucha dostaw, rola cargo lotniczego w gospodarce czy temat kontenerów samowyładowczych w rozwoju branży.  

Jeden z paneli poświęcony będzie stricte logistyce morskiej. Szeroko rozwinięty zostanie również temat Przemysłu 4.0, czyli najważniejszych przemian technologicznych w branżach opakowaniowej, transportowej i logistyki magazynowej.

Kongresowi będzie towarzyszyć prezentacja oferty firmy Duisport.

Moderatorem Kongresu będzie dr hab. inż. Marek Pawełczyk z Politechniki Świętokrzyskiej.

Polecane aktualności
19 maja 2023
Magazyn poświęcony branży opakowaniowej Packaging Polska został oficjalnym patronem medialnych Kongresu LogInPack!
15 maja 2023
Po sześcioletniej przerwie targi opakowaniowego Interpack w Dusseldorfie wróciły do działania. Nie mogło tam zabraknąć ekipy targów IN-PACK.
25 kwietnia 2023
Miło nam poinformować, że Targi Kielce zostały przyjęte do Polskiej Izby Opakowań.