Swietokrzyskie-Centrum-Doskonalenia-Nauczycieli.JPG

Kongres branży opakowaniowej już w czerwcu!

18 maja 2023
Kongres Log In Pack, będący spotkaniem merytorycznym branży opakowaniowej odbędzie się 27-28 czerwca 2023 roku w Targach Kielce. Wydarzenie jest także okazją do zaznajomienia się z ofertą targów IN-PACK, które będą miały miejsce 13-15 lutego 2024 roku.

W swojej idei Kongres ma na celu zrzeszenie ekspertów w branży opakowaniowej i logistyki magazynowej, wymiany doświadczeń i zbudowania wspólnych kontaktów. Przełoży się to na dalszy rozwój tej gałęzi gospodarki w Polsce. Ważnym aspektem poruszanym podczas kongresu jest też skala transformacji dziejących się wewnątrz sektora, na co niemały wpływ ma obecna sytuacja geopolityczna.

Wśród prowadzących znaleźli się Marcin Królski z firmy Relopack. Opowie między innymi o tym jak zapewnić bezpieczeństwo i uniknąć problemów podczas transportu ciężkich urządzeń. 

Jeden z paneli poprowadzi Klaster Logistyczno Transportowy Północ-Południe. Eksperci związani z Klastrem omówią takie tematy jak zabezpieczenie łańcucha dostaw, rola cargo lotniczego w gospodarce czy temat kontenerów samowyładowczych w rozwoju branży.  

Jeden z paneli poświęcony będzie stricte logistyce morskiej. Szeroko rozwinięty zostanie również temat Przemysłu 4.0, czyli najważniejszych przemian technologicznych w branżach opakowaniowej, transportowej i logistyki magazynowej.

Kongresowi będzie towarzyszyć prezentacja oferty firmy Duisport.

Moderatorem Kongresu będzie dr hab. inż. Marek Pawełczyk z Politechniki Świętokrzyskiej.

Polecane aktualności
20 lutego 2024
Producenci i dystrybutorzy z 6 krajów zaprezentowali swoje rozwiązania i nowoczesne technologie podczas Targów Branży Opakowaniowej IN-PACK EXPO w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Pierwsza edycja imprezy zakończyła się wieloma podpisanymi umowami i mnóstwem przyszłościowych spotkań biznesowych!
15 lutego 2024
Nowoczesne rozwiązania na współczesne wyzwania – to II Kongres LogInPack. Eksperci z sektorów e-commerce, logistyki i produkcji maszyn przez dwa dni debatowali o rozwoju i zmianach w ich branżach. Poruszyli tematy m.in. optymalizacji kosztów, zastosowania sztucznej inteligencji w biznesie oraz zarządzania danymi.
13 lutego 2024
Firma Relopack, współorganizator targów IN-PACK, podczas wydarzenia zaprezentowała metody pakowania produkty na eksport.
13 lutego 2024
Kierownik działu technicznego w firmie Silny&Salamon w czasie  II Kongresu Log In Pack na targach In-Pack omówiła sposoby na zapewnienie bezpiecznej drogi produktu od firmy wysyłającej do odbiorcy.
13 lutego 2024
Przez trzy dni specjaliści z obu branż zaprezentują najnowsze trendy, rozwiązania i technologie oraz podzielą się doświadczeniem z innymi wystawcami i odbiorcami. Wydarzeniu towarzyszy druga edycja Kongresu Log In Pack. W trakcie targów poznamy także zwycięzców konkursu Win-Pack.
09 lutego 2024
Do grona wystawców Targów Branży Opakowaniowej dołączył lider logistyki w Europie – InPost. Z ofertą InPost Fulfillment, która gwarantuje optymalizację kosztów i rozwój biznesu, można będzie zapoznać się już podczas targów IN-PACK już od 13 do 15 lutego! Eksperci z InPost podzielą się także cenną wiedzą w zakresie optymalizacji kosztów logistycznych na Konwencie LogInPack. Nie może Cię tam zabraknąć!
06 lutego 2024
Coach, mentor, trener biznesu, Senior Trener Akademii Mentoringu CoachWise™ z ponad 20 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu wielonarodowymi zespołami w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji poprowadzi podczas Kongresu LogInPack wykład o wyzwaniach w pracy w międzynarodowym zespole.
05 lutego 2024
Chcesz poznać ofertę wiodących firm z sektorów opakowań, logistyki oraz e-commerce? Rozwijasz firmę i szukasz nowych kontaktów biznesowych? Zarejestruj się na Targi Branży Opakowaniowej i odbierz darmową wejściówkę.