12sobota.jpg
Sobota w Targach Kielce. Agrotech przyciąga wielu rolników.

Drugi dzień Agrotechu i Las-Expo wystartował. Tłumna sobota w Targach Kielce

18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.

Co czeka zwiedzających w sobotę?

Wystawa techniki rolniczej z mnóstwem nowości i premier. Na wielu stoiskach atrakcje dla całych rodzin. 

O godzinie 11.30 w kapsule E3 w hali E rozpoczyna się spotkanie z popularnymi w całym kraju influencerami. Będą Magda Urbaniak, czyli Magda Tractormania,  Sebastian Staniewski „Fit Farmer” oraz Tomasz Klimkowski "swietokrzyskirolnik",  który szeroką popularność zyskał po udziale w show telewizyjnej Jedynki.

O 12.30 i 14  firma ProInvest Doradztwo Inwestycyjne zaprosi na warsztaty szkoleniowe omawiające korzystanie z ekoschematów. Specjaliści określą, w jaki sposób wszyscy producenci rolni mogą maksymalnie wykorzystać możliwości oferowane przez ekoschematy i uzyskać najwyższe dopłaty. Szkolenia zostaną przeprowadzone w hali E, w kapsule E3. Spotkania także w niedzielę o godzinie 11 i 13. 

 

Popularni influencerzy w weekend w Kielcach

Agrotech odwiedzą także kolejne gwiazdy branży agro. W sobotę Rolnika NIEprofesjonalnego, czyli Michała z Borów Tucholskich będzie można spotkać na stoisku firmy Swimer (B – 21), w niedzielę będą tu Weronika i Marlena Załoga. Popularne rolniczki już można spotkać w halach Targów Kielce.  Do grona popularnych na Agrotechu w sobotę dołączą Anna i Grzegorz Bardowscy znani z show "Rolnik szuka żony". Będą w hali H na stoisku 26 firmy GodenKorrel od 10 do 13.

 

 

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.