Agrocon-SoMe6-37.png

Targi Agrotech na konferencji Agrocon. Jedziemy do Wrocławia

05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie

Konferencja Agrocon odbędzie się 14 kwietnia we Wrocławiu i jest wydarzeniem poświęconym marketingowi w branży rolnej. Jak pisze pomysłodawczyni Agroconu Magdalena Urbaniak, celem konferencji jest przekazanie uczestnikom specjalistycznej wiedzy marketingowej oraz trendów, na podstawie konkretnych case studies.

Zaproszeni eksperci nauczą również firmy z branży jak skutecznie korzystać z nowoczesnych, cyfrowych narzędzi marketingowych oraz social mediów, a także zaprezentują własne osiągnięcia w dziedzinie działań marketingowych dla rolnictwa. W gronie prelegentów znaleźli się między innymi: Karol Bujoczek z topagrar Polska, popularny youtuber Piotr Kaliski  czy Monika Czaplicka, CEO agencji socialmediowej Wobuzz.

Agrocon organizowany jest przez Magdalenę Urbaniak, blogerkę i youtuberkę i sygnowany marką jej agencji marketingowej Max Tractor.  Agrotech patronuje wydarzeniu jako partner premium . Konferencja odbywa się zresztą niespełna miesiąc po 28 edycji naszych, kieleckich targów, na których zwiedzający mogli porozmawiać z  Magdą podczas sobotniego spotkania ze znanymi youtubera/kami i influencera/kami. Teraz pora na rewanż i wizytę na Agroconie.

Targi Kielce i Agrotech wezmą również aktywny udział w konferencji.  Diana Litwin-Dolezińska oraz Mateusz Bobek z działu marketingu wystąpią na wydarzeniu prezentując prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie.

Jak można domyślać się z tytułu, uczestnicy wrocławskiej imprezy będą mogli posłuchać na temat kluczowego znaczenia spotkań face-to-face w działaniach marketingowych przedsiębiorstw.

Podczas wystąpienia nie zabraknie oczywiście odniesień do tegorocznych sukcesów Targów Kielce przy zorganizowanych do tej pory zimowych wydarzeniach oraz sposobach wykorzystania nowoczesnych rozwiązań marketingowych w branży targowej.

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.