image00004.jpeg
Sebastian Staniewski, znany jako "Fit Farmer", Magda Urbaniak, prowadząca kanały pod nazwą Trakctormania oraz Tomasz Klimkowski – "swietokrzyskirolnik" spotkali się ze zwiedzającymi targi Agrotech.

Magda Tractormania, Fit Farmer i SwietokrzyskiRolnik oblegani w Targach Kielce

18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  

Wielu fanów, szczególnie tych z młodszego pokolenia, wzięło udział w spotkaniu z popularnymi w sieci rolnikami i infuencerami. Sebastian Staniewski, znany jako "Fit Farmer", Tomasz Klimkowski – "swietokrzyskirolnik" i Magda Urbaniak, prowadząca kanały pod nazwą Trakctormania mierzyli się z pytaniami dotyczącymi współczesnego rolnictwa, bezpieczeństwem na wsi, Najtrudniejsze okazało się pytanie o marzenia.

W swoim gospodarstwie posiadam ciągnik URSUS z 1973 roku. To najstarszy egzemplarz, który przemierzył wiele kilometrów, setki tysięcy godzin pracy w polu, wielu kierowców i nadal jeździ. Nie wiem, czy nowe sprzęty wytrzymałyby w takich warunkach. Lubię starsze maszyny mówił FitFarmer dodając przy tym, że stare polskie maszyny mają duszę i są tanie w naprawie. Wtórował mu najpopularniejszy świętokrzyski rolnik, Tomek Klimkowski: Warto dbać o te maszyny, mimo, że lata swojej świetności mają już dawno za sobą, ale to historia polskiej wsi. Poza tym , nigdy nie wiadomo, kiedy się jeszcze przydadząpodkreślał.

Przedstawicielka miasta, znana w sieci jako Magda Traktormania, mówiła z kolei o początkach swojej internetowej działalności. Obecność rolników w sieci i ich aktywność, tak jak chłopaków tu obecnych, na pewno pozytywnie wpływa na całe środowisko. Zakładając swoje kanały, chciałam aby świadomość ludzi z miasta na temat pracy rolników i tego ska pochodzi żywność była większa. Niestety cały czas spotykam ludzi, którzy myślą, że mleko jest z kartonu, przez co nie doceniają tego zawodu mówiła Magda Urbaniak.

W porównaniu do targów w Poznaniu, tutaj widać, że impreza ma wielki format mówił o tegorocznej wystawie, pochodzący z wielkopolski Sebastian Staniewski. Warto odwiedzić Agrotech. Zwiedzając ekspozycję i wszystkie hale można stwierdzić, że nowoczesnego sprzętu nie brakuje, ekspertów równieżdodawał Tomasz Klimkowski.

Działający w sieci influenserzy mówili również o swoich marzeniach i zainteresowaniach. FitFarmer oprócz tego, że jest rolnikiem, dobrze odnajduję się również w sportach walki. Nie jest łatwo pogodzić pracę w polu z systematycznymi treningami, ale jak się to dobrze zaplanuje, da się to zrobić mówił dodając, że jego marzeniem jest walka w jednej z profesjonalnych organizacji zawodowych. Może jeszcze w tym roku lub maksymalnie w przyszłym uda się to marzenie spełnićzakończył.

 

Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami. Do influencerów ustawiały się kolejki. Każdy mógł choć chwilę porozmawiać indywidualnie. 

 

/ŁK/

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.