AgroTech-505.jpg
Pokazy rzeźbienia pilarką można podziwiać w ramach wystawy Las-Expo.

Trzeci dzień targów Agrotech i Las - Expo. Czekają atrakcje i spotkania z influencerami

19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.

Wystawa techniki rolniczej z mnóstwem nowości i premier trwa w Targach Kielce do godziny 16 w niedzielę. Na wielu stoiskach czekają atrakcje dla całych rodzin. 

Od godziny 10 na stoisku Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Rolniczego (H-97) będzie trwała prezentacja bezpiecznych ubiorów dla rolnika. W wydarzeniu udział bierze Tomasz Klimkowski, czyli popularny swietorzyskirolnik.

Na stoisku firmy Swimer B-21 będzie można spotkać znane w kraju rolniczki Weronikę i Marlenę, czyli GR Załoga.

O godzinie 11 i 13 w kapsule E3 w hali E rozpoczynają się warsztaty z najnowszą wiedzą dla rolników. Specjaliści z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne omówią korzystanie z ekoschematów. Określą, w jaki sposób wszyscy producenci rolni mogą maksymalnie wykorzystać możliwości oferowane przez ekoschematy i uzyskać najwyższe dopłaty.

Sobotnie spotkania dotyczące ekoschematów cieszą się bardzo dobrymi komentarzami rolników, którzy zajęli niemal wszystkie miejsca w sali.  – Bardzo konkretnie, szybko, rzeczowo. Można? Można – podsumowywał rolnik Marcin.  

Na terenie zewnętrznym trwają pokazy na żywo pracy rębaków, traków oraz pilarek. Można kupić sadzonki, cebulki i nasiona kwiatów, krzewów i drzewek. 

/MŚ/

 

 

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.