Dji-0364-20230319-TargiKielce-Agrotech.jpg
Targi Agrotech i Las - Expo w 2024 roku odbędą się w dniach od 8 do 10 marca.

Agrotech 2024 i Las- Expo 2024 w Kielcach potrwają od 8 do 10 marca!

09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.

Efekty tegorocznego Agrotechu oraz towarzyszących mu Las – Expo pozwalają z entuzjazmem przygotowywać kolejne edycje tych targów na 2024 rok. Wystawy potrwają od 8 do 10 marca.

Już podczas ostatniego wydarzenia wielu zwiedzających deklarowało przyjazd. – Warto tu jechać i 500 kilometrów. Za rok też będziemy – mówili rolnicy z Zachodniopomorskiego i Wielkopolskiego. Wydarzenie zgromadziło blisko 70 tysięcy uczestników. Odwiedzili je także najpopularniejsi influencerzy branży agro. Byli m.in. Grzegorz Bardowski, Marlena i Weronika Załoga, Rolnikowo, Rolnik Szuka, Mafia Solec i Agro Kuzyni. Na spotkanie z Magdaleną Urbaniak znaną jako "Magda Tractormania", Sebastianem Staniewskim "FitFarmerem" oraz Tomaszem Klimkowskim – "świętokrzykim rolnikiem" przyszedł tłum fanów.


Wszyscy oglądali wystawę przygotowaną przez 450 firm z 15 krajów, w tym z Finlandii, Francji, Grecji, Indii, Irlandii, Łotwy, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, a także z Ukrainy. W 10 halach, w tym trzech tymczasowych, na powierzchni ponad 63 metrów kwadratowych prezentowane były najnowocześniejsze ciągniki, kombajny, maszyny, urządzenia do obsługi gospodarstw, maszyn do pakowania produktów, nawozy, środki ochrony i rozwiązania czyniące pracę efektywniejszą i tańszą. Wydarzenie obfitowało w polskie i światowe premiery.


Efekt został zauważony - targi techniki rolniczej zostały ocenione najwyżej w kraju w plebiscycie „Gazety Targowej” i otrzymały tytuł „Najlepsze Targi w Polsce”.

 

Z sukcesem zafiniszowały także 22. targi gospodarki leśnej Las-Expo, które zajęły największą w historii powierzchnię - dwa razy większą niż w 2022 roku. Zainteresowanie wzbudzały pokazy pracy na żywo traków, rębaków, łuparek oraz pilarek. Precyzja fachowców w rzeźbieniu kwiatów, sów i wilków zadziwiała.


Wydarzenie rozpoczął występ Zespołu Sygnalistów Myśliwskich Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych z Radomia oraz uczniów Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku, którym na scenie towarzyszyły… sokoły. Zgodnie z tradycją, możemy się spodziewać, że sygnaliści wystąpią także na przyszłorocznym otwarciu targów.

 

Organizatorzy jeszcze w czasie marcowych imprez otrzymywali od wystawców deklarację udziału w edycji 2024. Można oczekiwać więc wrażeń, wiedzy i prezentacji najnowocześniejszych maszyn i rozwiązań.

Zapraszamy na Agrotech i Las – Expo od 8 do 10 marca 2024 do Targów Kielce!

 

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.