image00004.jpeg
Sebastian Staniewski, znany jako "Fit Farmer", Magda Urbaniak, prowadząca kanały pod nazwą Trakctormania oraz Tomasz Klimkowski – "swietokrzyskirolnik" spotkali się ze zwiedzającymi targi Agrotech.

Magda Tractormania, Fit Farmer i SwietokrzyskiRolnik oblegani w Targach Kielce

18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  

Wielu fanów, szczególnie tych z młodszego pokolenia, wzięło udział w spotkaniu z popularnymi w sieci rolnikami i infuencerami. Sebastian Staniewski, znany jako "Fit Farmer", Tomasz Klimkowski – "swietokrzyskirolnik" i Magda Urbaniak, prowadząca kanały pod nazwą Trakctormania mierzyli się z pytaniami dotyczącymi współczesnego rolnictwa, bezpieczeństwem na wsi, Najtrudniejsze okazało się pytanie o marzenia.

W swoim gospodarstwie posiadam ciągnik URSUS z 1973 roku. To najstarszy egzemplarz, który przemierzył wiele kilometrów, setki tysięcy godzin pracy w polu, wielu kierowców i nadal jeździ. Nie wiem, czy nowe sprzęty wytrzymałyby w takich warunkach. Lubię starsze maszyny mówił FitFarmer dodając przy tym, że stare polskie maszyny mają duszę i są tanie w naprawie. Wtórował mu najpopularniejszy świętokrzyski rolnik, Tomek Klimkowski: Warto dbać o te maszyny, mimo, że lata swojej świetności mają już dawno za sobą, ale to historia polskiej wsi. Poza tym , nigdy nie wiadomo, kiedy się jeszcze przydadząpodkreślał.

Przedstawicielka miasta, znana w sieci jako Magda Traktormania, mówiła z kolei o początkach swojej internetowej działalności. Obecność rolników w sieci i ich aktywność, tak jak chłopaków tu obecnych, na pewno pozytywnie wpływa na całe środowisko. Zakładając swoje kanały, chciałam aby świadomość ludzi z miasta na temat pracy rolników i tego ska pochodzi żywność była większa. Niestety cały czas spotykam ludzi, którzy myślą, że mleko jest z kartonu, przez co nie doceniają tego zawodu mówiła Magda Urbaniak.

W porównaniu do targów w Poznaniu, tutaj widać, że impreza ma wielki format mówił o tegorocznej wystawie, pochodzący z wielkopolski Sebastian Staniewski. Warto odwiedzić Agrotech. Zwiedzając ekspozycję i wszystkie hale można stwierdzić, że nowoczesnego sprzętu nie brakuje, ekspertów równieżdodawał Tomasz Klimkowski.

Działający w sieci influenserzy mówili również o swoich marzeniach i zainteresowaniach. FitFarmer oprócz tego, że jest rolnikiem, dobrze odnajduję się również w sportach walki. Nie jest łatwo pogodzić pracę w polu z systematycznymi treningami, ale jak się to dobrze zaplanuje, da się to zrobić mówił dodając, że jego marzeniem jest walka w jednej z profesjonalnych organizacji zawodowych. Może jeszcze w tym roku lub maksymalnie w przyszłym uda się to marzenie spełnićzakończył.

 

Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami. Do influencerów ustawiały się kolejki. Każdy mógł choć chwilę porozmawiać indywidualnie. 

 

/ŁK/

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.
17 marca 2023
Targi Agrotech to także atrakcje dla rolników. W sobotę o 11.30 rozpocznie się spotkanie z popularnymi w mediach – Magdą Urbaniak, znaną jako magda.tractormania, Sebastianem Staniewskim FitFarmerem, który jest rolnikiem i zawodnikiem MMA, oraz Tomaszem Klimkowskim, znanym z udziału w show telewizyjnej Jedynki. Wydarzenie odbędzie się w kapsule E3 w hali E.