12sobota.jpg
Sobota w Targach Kielce. Agrotech przyciąga wielu rolników.

Drugi dzień Agrotechu i Las-Expo wystartował. Tłumna sobota w Targach Kielce

18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.

Co czeka zwiedzających w sobotę?

Wystawa techniki rolniczej z mnóstwem nowości i premier. Na wielu stoiskach atrakcje dla całych rodzin. 

O godzinie 11.30 w kapsule E3 w hali E rozpoczyna się spotkanie z popularnymi w całym kraju influencerami. Będą Magda Urbaniak, czyli Magda Tractormania,  Sebastian Staniewski „Fit Farmer” oraz Tomasz Klimkowski "swietokrzyskirolnik",  który szeroką popularność zyskał po udziale w show telewizyjnej Jedynki.

O 12.30 i 14  firma ProInvest Doradztwo Inwestycyjne zaprosi na warsztaty szkoleniowe omawiające korzystanie z ekoschematów. Specjaliści określą, w jaki sposób wszyscy producenci rolni mogą maksymalnie wykorzystać możliwości oferowane przez ekoschematy i uzyskać najwyższe dopłaty. Szkolenia zostaną przeprowadzone w hali E, w kapsule E3. Spotkania także w niedzielę o godzinie 11 i 13. 

 

Popularni influencerzy w weekend w Kielcach

Agrotech odwiedzą także kolejne gwiazdy branży agro. W sobotę Rolnika NIEprofesjonalnego, czyli Michała z Borów Tucholskich będzie można spotkać na stoisku firmy Swimer (B – 21), w niedzielę będą tu Weronika i Marlena Załoga. Popularne rolniczki już można spotkać w halach Targów Kielce.  Do grona popularnych na Agrotechu w sobotę dołączą Anna i Grzegorz Bardowscy znani z show "Rolnik szuka żony". Będą w hali H na stoisku 26 firmy GodenKorrel od 10 do 13.

 

 

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
17 marca 2023
Targi Agrotech to także atrakcje dla rolników. W sobotę o 11.30 rozpocznie się spotkanie z popularnymi w mediach – Magdą Urbaniak, znaną jako magda.tractormania, Sebastianem Staniewskim FitFarmerem, który jest rolnikiem i zawodnikiem MMA, oraz Tomaszem Klimkowskim, znanym z udziału w show telewizyjnej Jedynki. Wydarzenie odbędzie się w kapsule E3 w hali E.