Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

health&beauty instagram Letnie porządki ze zdrowiem… w Targach Kielce

W tym roku wyjątkowo w okresie letnim wracamy do tematyki dbania o ciało i umysł, a to za sprawą V Ogólnopolskich Targów Zdrowia i Urody „Health&Beauty”, które odbędą się w dniach 22-23 sierpnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

Targi powstały z myślą o ludziach poszukujących produktów i usług pomagających wzmocnić zdrowie i utrzymać na dłużej urodę i młodość. Poprzednia edycja odbyła się podczas weekendu Slow Life. Grudniowe wydarzenie zgromadziło prawie 250 wystawców i 5000 zwiedzających!

Idąc za nurtem eko, tym razem będzie bardziej naturalnie i bio. Oczywiście jak co roku wystawcy zaprezentują najbardziej aktualne oferty zabiegów prywatnych placówek medycznych, hoteli SPA, gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych, a także nowości producentów, suplementów diety, leków OTC i kosmetyków.

Targi „Health&Beauty” towarzyszą w tej edycji Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, które na stałe wpisały się w kalendarz kielczan, jako jedne z ulubionych imprez w Targach Kielce.

Aktualności
11 sierpnia 2020
Fundacja SOS Życie szczególnie skupiła swoją działalność na ratowaniu życia i zdrowia kobiet chorych na raka piersi i raka szyjki macicy. 22 sierpnia będą edukować w Targach Kielce!
11 sierpnia 2020
Redakcja portalu TrustedCosmetics.pl ogłasza nabór do 2. edycji plebiscytu "Twórcy Piękna 2020", który kierowany jest do firm biorących udział w V Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody Health & Beauty, które odbędą się w dniach 22-23 sierpnia 2020.
23 lipca 2020
Naturalne kosmetyki królują w tegorocznych trendach. Ręcznie robione kosmetyki będą hitem tegorocznego wydarzenia!
16 lipca 2020
W Targach Kielce zagoszczą firmy produkujące naturalne kosmetyki i suplementy. Już 22 i 23 sierpnia odbędzie się najpiękniejsze wydarzenie w regionie.
19 marca 2020
Podczas letniej edycji Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY w Targach Kielce zapraszamy do udziału w zabawie z Ambasadorkami Kosmetycznymi.
19 marca 2020
Już po raz kolejny Echo Dnia wręczy prestiżowe tytuły - MISTRZOWIE URODY dla wyjątkowych salonów i gabinetów oraz najlepszych specjalistów w branży. Na laureatów naszej akcji czekają prestiżowe tytuły i atrakcyjne nagrody. Wręczymy je podczas gali na V Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY w Targach Kielce, 23 sierpnia.
Partnerzy medialni
22-23.08.2020
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
22-23.08.2020