HEALTH & BEAUTY (10-11.04.2021)

VI Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

healthbeauty-2020-galeria-19.jpg [102.61 KB]

instagram

Zadbaj o zdrowie i urodę w Targach Kielce

„W zdrowym ciele, zdrowy duch” to przewodnia idea organizacji corocznych Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody Health& Beauty.

W 2021 roku odbędzie się już VI edycja Health&Beaty, czyli wydarzenia adresowanego do wszystkich miłośników piękna i naturalnych rozwiązań.

Na gości odwiedzających wydarzenie tradycyjnie czekać będą specjaliści zajmujący się m.in. pielęgnacją skóry i paznokci, suplementacją, kosmetykami naturalnymi i zabiegami piękna.

Witaminy z natury – czyli kosmetyki naturalne

Health&Beauty to skarbnica kosmetyków wytworzonych na bazie produktów naturalnych. Dlaczego są one lepsze od tych uważanych za konwencjonalne? Przede wszystkim dlatego, że aby kosmetyk uznany został za naturalny i otrzymał odpowiedni certyfikat, musi posiadać w swoim składzie minimum 95% składników pochodzenia naturalnego. To czyni go odpowiednim niemal dla każdej osoby, która troszczy się o swój wygląd w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Wsparcie dla organizmy, czyli suplementacja

W trosce o zdrowie, dosyć często sięgamy po suplementy. Jedni w ten sposób chcą wspomóc leczenie, inni poprawiają wygląd czy oczyszczają swój organizm. Eksperci podczas wystawy doradzą, czym kierować się przy doborze odpowiednich suplementów, oraz w jaki sposób wypływają one na nasz organizm.

Nowoczesne rozwiązania dla zdrowia

Wydarzenie odbywające się w Targach Kielce to także możliwość skorzystania z porad profesjonalistów dbających o zdrowie. Wśród wystawców nie zabraknie salonów optycznych i firm proponujących innowacyjne rozwiązania diagnostyczne. Pojawią się również profesjonalne urządzenia do wybielania zębów.

Moc spotkań

Obok nowoczesnych rozwiązań kosmetycznych, porad i badań specjalistów, targi Health&Beauty to ciekawe prelekcje i motywujące spotkania z profesjonalistami. Odbywające się podczas imprezy konferencje, dedykowane są osobom w różnym wieku, i z różnymi problemami. Prelegenci dotkną tematów związanych między innymi z przyczynami przedwczesnego starzenia się skóry, problemami utraty masy ciała czy chorobą Hashimoto.

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy