Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL

HEALTH & BEAUTY (10-11.04.2021)

VI Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY

TARGI PRZENIESIONE - NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE

healthbeauty-2020-galeria-19.jpg [102.61 KB]

instagram

Targi Health & Beauty w nowym terminie!

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie oraz w trosce o bezpieczeństwo Wystawców, Zwiedzających i Gości Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY, organizatorzy podjęli trudną decyzję o zorganizowaniu targów w innym, niż dotychczas planowanym terminie.

Wszyscy miłośnicy piękna oraz naturalnych rozwiązań dla urody spotkają się podczas VI edycji swojego ulubionego wydarzenia tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Tym samym organizatorzy zachęcają do śledzenia kalendarza wydarzeń Targów Kielce oraz aktualnych informacji zamieszczanych na temat targów HEALTH & BEAUTY.

Z pewnością, dla gości odwiedzających wydarzenie zawsze jest to wartościowe spotkanie z profesjonalistami i specjalistami z branży zajmującymi się m.in. stosowaniem innowacyjnych rozwiązań diagnostycznych, pielęgnacją skóry i paznokci, suplementacją, kosmetykami naturalnymi i różnorodnymi zabiegami piękna. Podczas targów nie brakuje prezentacji kosmetyków wytworzonych na bazie produktów naturalnych oraz informacji dot. suplementacji odpowiednich preparatów wpierających i oczyszczających nasz organizm.

Targi HEALTH & BEAUTY to także bardzo merytoryczne wydarzenie, którego program zawsze obfituje w ciekawe prelekcje i motywujące spotkania z profesjonalistami. Osoby w różnym wieku, z różnymi problemami zdrowotnymi wśród licznych paneli dyskusyjnych z pewnością znajdą odpowiednie dla ich potrzeb spotkanie tematyczne.

Nowy termin wydarzenia zostanie podany już wkrótce.

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy