Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

baner-kup-bilet-nie-czekaj-w-kolejce

 Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

healthbeauty-2020-galeria-19.jpg [102.61 KB]

instagram

Targi Zdrowie i Uroda już w październiku!

Jesienna edycja Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody Health&Beauty to nie tylko bogata oferta kosmetyków naturalnych, ale także baza wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Stoiska, jak co roku, wypełnią produkty wegetariańskie i wegańskie, nie zabraknie także wartościowych wykładów i konsultacji.

Targi Zdrowie i Uroda stawiają na naturalność i kontakt z przyrodą. Ta wyjątkowa impreza skierowana jest do poszukujących nowoczesnych rozwiązań kosmetycznych, eksperckich porad i skutecznych sposobów na dobre samopoczucie. Krótko mówiąc - zdrowego ciała i zdrowego ducha.

Z roku na rok rośnie bowiem świadomość konsumentów co do jakości produktów i usług, z których korzystamy każdego dnia. Trend ten jest szczególnie widoczny w branży Health&Beauty. Pytania o składniki, metody wytwarzania i wpływ na środowisko przestały być rzadkością w salonach urody czy drogeriach. Dlatego, organizatorzy Targów Zdrowie i Uroda, zadbali o to, aby każdy świadomy miłośnik naturalnego piękna znalazł tu coś dla siebie.

Wśród wystawców pojawią się zatem, m.in. producenci kosmetyków naturalnych i wegańskich, produktów z zakresu ziołolecznictwa, suplementów diety, środków upiększających czy ekologicznych produktów spożywczych. Swoją ofertę przedstawią także wydawnictwa zajmujące się publikacją treści poświęconych tematowi zdrowia i urody, szkoły specjalistyczne, ośrodki lecznicze i sanatoria.

Ale to nie wszystko! Goście targów będą mogli skorzystać z porad specjalistów branży zdrowego żywienia, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Odwiedzający mogą liczyć na udział zarówno w szkoleniach, jak i seminariach czy konsultacjach.

Właściciele sklepów, salonów kosmetycznych, czy centrów odnowy biologicznej również znajdą coś dla siebie. Targi to doskonała szansa na pozyskanie dostawców z produktami najwyższej jakości.

Równolegle do Targów Zdrowie i Uroda w Targach Kielce odbędą się XXVIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i Ty, jesienna edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, XX Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, IV Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE oraz X Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO.

Zapraszamy od 8 do 10 października!

8-10.10.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
8-10.10.2021