baner-kup-bilet-nie-czekaj-w-kolejce

 Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

Targi Zdrowie i Uroda już w październiku!

healthbeauty-2020-galeria-19.jpg [102.61 KB]

dolacz-do-nas-na-facebooku Jesienna edycja Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody Health&Beauty to nie tylko bogata oferta kosmetyków naturalnych, ale także baza wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Stoiska, jak co roku, wypełnią produkty wegetariańskie i wegańskie, nie zabraknie także wartościowych wykładów i konsultacji.

Targi Zdrowie i Uroda stawiają na naturalność i kontakt z przyrodą. Ta wyjątkowa impreza skierowana jest do poszukujących nowoczesnych rozwiązań kosmetycznych, eksperckich porad i skutecznych sposobów na dobre samopoczucie. Krótko mówiąc - zdrowego ciała i zdrowego ducha.

Z roku na rok rośnie bowiem świadomość konsumentów co do jakości produktów i usług, z których korzystamy każdego dnia. Trend ten jest szczególnie widoczny w branży Health&Beauty. Pytania o składniki, metody wytwarzania i wpływ na środowisko przestały być rzadkością w salonach urody czy drogeriach. Dlatego, organizatorzy Targów Zdrowie i Uroda, zadbali o to, aby każdy świadomy miłośnik naturalnego piękna znalazł tu coś dla siebie.

Wśród wystawców pojawią się zatem, m.in. producenci kosmetyków naturalnych i wegańskich, produktów z zakresu ziołolecznictwa, suplementów diety, środków upiększających czy ekologicznych produktów spożywczych. Swoją ofertę przedstawią także wydawnictwa zajmujące się publikacją treści poświęconych tematowi zdrowia i urody, szkoły specjalistyczne, ośrodki lecznicze i sanatoria.

Ale to nie wszystko! Goście targów będą mogli skorzystać z porad specjalistów branży zdrowego żywienia, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Odwiedzający mogą liczyć na udział zarówno w szkoleniach, jak i seminariach czy konsultacjach.

Właściciele sklepów, salonów kosmetycznych, czy centrów odnowy biologicznej również znajdą coś dla siebie. Targi to doskonała szansa na pozyskanie dostawców z produktami najwyższej jakości.

Równolegle do Targów Zdrowie i Uroda w Targach Kielce odbędą się XXVIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i Ty, jesienna edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, XX Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, IV Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE oraz X Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO.

Zapraszamy od 8 do 10 października!

Aktualności
09 października 2021
Tajniki perfekcyjnych piegów permanentnych i mini tatuaży można było poznać na tegorocznych Targach Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce. Pokaz zorganizowany przez Centrum Edukacji Akademia Zdrowia poprowadziła Patrycja Pierzak, dyplomowana linegistka specjalizująca się w różnych technikach makijażu permanentnego.
08 października 2021
Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty to nie tylko miejsce, podczas których można zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej. W kieleckiej przestrzeni wystawienniczej swoje tajniki na temat jesiennych stylizacji fryzur zdradziała ekspertka z Akademii Zdrowia.
08 października 2021
Podczas tegorocznych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty w Targach Kielce eksperci z Akademii Zdrowia prowadzą serię pokazów wizażu i stylizacji. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem fal hollywoodzkich i strzyżeń barberskich.
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Akademia Zdrowia zaprezentuje trzydniowe pokazy wizażu i stylizacji. Akcja będzie miała miejsce przy okazji tegorocznych Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.
01 października 2021
Na tegorocznych targach Zdrowia i Urody zaprezentujemy certyfikowane oczyszczacze powietrza nowej generacji, w tym najnowszy osobisty, przenośny oczyszczacz powietrza a także systemy do oczyszczania wody w domu. Będzie można poddać się zabiegom pielęgnacyjnym oraz wzmacniającym odporność opartym terapii światłem Bioptron®.
30 września 2021
Urządzenia do terapii odruchowej „Lyapko” są rezultatem połączenia medycyny naturalnej Wschodu ze współczesnymi technologiami zagoszczą na targach Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY w Targach Kielce.
Partnerzy i patronaty