EURO-LIFT ()

VI Międzynarodowe Targi Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT

 

euro-lift-zmiana-terminu

 

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową targów branży dźwigowej, po przeanalizowaniu kalendarza podobnych wydarzeń branżowych w kraju i w Europie, wspólnie ze współorganizatorami podjęliśmy decyzję o przełożeniu tegorocznych Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT.

Decyzja ta była bardzo trudna, ale podjęta w poczuciu głębokiej odpowiedzialności za interes biorących udział w Targach. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejna edycja była dla Państwa satysfakcjonująca i przyniosła wszystkim wymierne korzyści biznesowe.

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za dotychczas udzielone nam merytoryczne wsparcie i zaangażowanie. Dziękujemy, że od lat jesteście Państwo z nami. 

Zapewniamy, iż czas pozostały do kolejnej edycji targów EURO-LIFT wykorzystamy do stworzenia atrakcyjnej przestrzeni do międzynarodowych spotkań biznesowych.

Mamy nadzieję, że Targi EURO-LIFT zrealizowane w nowym terminie będą impulsem do ponownych kompleksowych spotkań branży dźwigowej w Kielcach, które zaprocentują w przyszłości. Nic nie zastąpi bowiem bezpośrednich spotkań i relacji, które od lat nawiązują się podczas kolejnych wystaw.

 

Partnerzy i patronaty
Głowny patron medialny:
Patronat medialny