Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

Zwiększ zasięg! ❱❱

Szanowni Państwo,

z niecierpliwością oczekiwaliśmy naszego kwietniowego spotkania z Państwem podczas VI Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT. Niestety, branża spotkań wciąż czeka na odmrożenie, a niepewna sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie spowodowała, że byliśmy zmuszeni podjąć decyzję o przełożeniu targów EURO-LIFT na październik 2022 roku.

Z wyprzedzeniem podjęliśmy decyzję o zmianie terminu targów, aby zadbać przede wszystkim o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, w tym również o biznesowy i wizerunkowy komfort naszych Klientów. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejna edycja targów w nowym terminie była jeszcze bardziej atrakcyjna i spełniała Państwa oczekiwania. Głęboko wierzymy, że nasza decyzja zostanie przyjęta ze zrozumieniem, a z wszystkim Państwem spotkamy się w przyszłym roku.

Zachęcamy do udziału w Targach EURO-LIFT w nowym terminie: 5-6 października 2022 roku.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Targów Kielce

 


 

 

srodki bezpieczenstwa

 

 

 

euro-lift 2018 Zapraszamy na targi EURO-LIFT, kompleksowe wydarzenie dotyczące branży dźwigowej w Kielcach

O nowościach produktowych i usługowych przemysłu dźwigowego podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT od 5 do 6 października 2022 roku w Targach Kielce

Po raz szósty, w Targach Kielce odbędzie się EURO-LIFT, wydarzenie, które przyciąga wielu zwiedzających, gości i firmy z różnych krajów. Jest to platforma łącząca producentów i dystrybutorów z potencjalnymi klientami. Wysoki poziom targów, wystawa i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące umożliwiają poznanie najnowszych osiągnięć, innowacyjnych urządzeń i rozwiązań stosowanych w branży dźwigowej.

euro-lift 2018 Targi EURO-LIFT to okazja do spotkania z przedstawicielami firm branżowym z wielu krajów. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 100 firm z 14 krajów. Wydarzenie odwiedzają również reprezentanci najbardziej prestiżowych organizacji i stowarzyszeń branżowych z Europy.

Wydarzenia towarzyszące

Targi EURO-LIFT dają możliwość kompleksowej prezentacji osiągnięć branży dźwigowej: od nowości, po zespoły napędowe, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin.  Wystawcy mogą zaprezentować swoją ofertę, a także wymienić doświadczenia i zaktualizować wiedzę. Tematyka przedsięwzięcia jest bardzo szeroka, a jego dopełnieniem są liczne wydarzenia towarzyszące: specjalistyczne, merytoryczne spotkania i konferencje. Poruszane zagadnienia dotyczą m.in. prawidłowej eksploatacji, modernizacji, instalacji i konserwacji dźwigów oraz digitalizacji w branży.

Zapraszamy na kolejną edycję targów EURO-LIFT od 5 do 6 października 2022 roku do Targów Kielce.

Reklama
Aktualności
14 kwietnia 2021
O międzynarodowej kondycji branży dźwigowej będą rozmawiać organizatorzy wydarzeń wystawienniczych podczas webinarium. W spotkaniu udział wezmą Targi Kielce.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
15 października 2020
Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, a spotkania na targach pozwalają budować wartościowe stosunki biznesowe oparte na zaufaniu. Targi Kielce podjęły niezbędne działania, które umożliwiają powrót do bezpiecznej, biznesowej rzeczywistości.
14 kwietnia 2020
Wśród firm, które zadeklarowały swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów. Jest czeska firma z wieloletnim doświadczeniem - SEMO VÝTAHY s.r.o.
31 marca 2020
Producent i projektant systemów sterowania dla branży dźwigowej wystawcą Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów.
22 października 2019
Od 15 do 18 października w Niemczech odbywały się targi Interlift. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Targów Kielce
26 marca 2019
Od 21 do 24 marca odbywały się znane na całym świecie targi dźwigów Asansor Istanbul w Stambule. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.
04 października 2018
Podczas drugiego dnia salonu Lokum Expo, którego gospodarzem są Targi Kielce, Administratorzy Nieruchomości dyskutują między innymi o sposobach zarządzania wartościami budynków i lokali.
04 października 2018
Wieczór drugiego dnia Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT oraz Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO upłynął pod znakiem wyróżnień i medali.
04 października 2018
Zainteresowani nowym rządowym programem zasięgną wiedzy na temat tej inicjatywy na specjalnym stoisku pod hasłem Wyspa Dostępności.
Partnerzy i patronaty
Głowny patron medialny:
Patronat medialny
5-6.10.2022
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
5-6.10.2022