Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
IMG-0532.JPG

Udźwigniemy to razem - do zobaczenia w 2021 roku podczas targów EURO-LIFT!

15 października 2020
Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, a spotkania na targach pozwalają budować wartościowe stosunki biznesowe oparte na zaufaniu. Targi Kielce podjęły niezbędne działania, które umożliwiają powrót do bezpiecznej, biznesowej rzeczywistości.

Obecna, trudna sytuacja epidemiologiczna na świecie zmusiła organizatorów kompleksowego święta branży dźwigowej, do zmiany terminu VI edycji Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT, które zaplanowano od 28 do 29 kwietnia 2021 roku. Targi Kielce wdrożyły niezbędne środki bezpieczeństwa i opracowują atrakcyjną formułę wydarzenia, aby umożliwić gościom odbycie owocnych spotkań podczas targów.

- Zdajemy sobie sprawę, że bezpośrednie spotkanie to najlepszy sposób na osiągnięcie zamierzonego celu biznesowego. W związku z tym, opracowaliśmy i wdrożyliśmy szereg procedur, które umożliwią powrót do nowej, biznesowej rzeczywistości, opartej na sprawdzonej formule – mówi dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

Targi mogą być bezpieczne

Ograniczona liczba uczestników, zachowanie odpowiedniej odległości, częsta dezynfekcja najczęściej dotykanych elementów infrastruktury, dodatkowe osłony na stoiskach, wielofunkcyjne kabiny dezynfekujące, bezdotykowy pomiar temperatury wszystkich uczestników, obowiązek zasłaniania nosa i ust oraz wypełniania ankiet epidemiologicznych, to główne działania podjęte w celu zapewnienia bezpiecznego spotkania uczestnikom wydarzeń organizowanych w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

- Większość przedstawionych przez Targi Kielce propozycji wpisuje się w wydane przez  Główny Inspektorat Sanitarny wytyczne wprowadzone na czas epidemii  COVID-19. Mierzenie temperatury ciała,  jak również zakrywanie nosa i ust, zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego, dezynfekcja sprzętu oraz rąk to czynności, które z całą pewnością wpłyną na poprawę bezpieczeństwa gości biorących udział w wydarzeniu - potwierdza Anna Dela, rzecznik prasowy Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

Od początku czerwca w Targach Kielce zorganizowano już dwa kiermasze oraz pięć dużych imprez wystawienniczych (Targi DOM i OGRÓD, Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Salon Technologii Obróbki Metali, Międzynarodową Wystawę Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO oraz Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL). W przestrzeni Centrum Kongresowego Targów Kielce miało miejsce również kilka spotkań, szkoleń, konferencji i koncertów, a wszystkie wydarzenia zorganizowano z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności.

Kompleksowe spotkanie branżowe

Święto branży dźwigowej pozwala poszerzyć biznesowe horyzonty, przynosi wymierne korzyści oraz ma duży wpływ w kreowaniu przyszłości całej branży. To najważniejsza w kraju impreza targowa skierowana dla sektora dźwigowego, stwarza możliwość kompleksowego spotkania dla producentów, dystrybutorów, klientów branży oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń z całej Europy.

VI edycję Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT zaplanowano od 28 do 29 kwietnia 2021 roku. Czas pozostały do targów wykorzystany zostanie jako okazja do wdrożenia ciekawych pomysłów, nawiązania wartościowych kontaktów i dopasowania oferty przyszłorocznej wystawy do oczekiwań gości.

Do zobaczenia już od 28 do 29 kwietnia 2021 roku w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
14 kwietnia 2021
O międzynarodowej kondycji branży dźwigowej będą rozmawiać organizatorzy wydarzeń wystawienniczych podczas webinarium. W spotkaniu udział wezmą Targi Kielce.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
14 kwietnia 2020
Wśród firm, które zadeklarowały swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów. Jest czeska firma z wieloletnim doświadczeniem - SEMO VÝTAHY s.r.o.
31 marca 2020
Producent i projektant systemów sterowania dla branży dźwigowej wystawcą Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów.
22 października 2019
Od 15 do 18 października w Niemczech odbywały się targi Interlift. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Targów Kielce
26 marca 2019
Od 21 do 24 marca odbywały się znane na całym świecie targi dźwigów Asansor Istanbul w Stambule. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.
04 października 2018
Podczas drugiego dnia salonu Lokum Expo, którego gospodarzem są Targi Kielce, Administratorzy Nieruchomości dyskutują między innymi o sposobach zarządzania wartościami budynków i lokali.
04 października 2018
Wieczór drugiego dnia Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT oraz Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO upłynął pod znakiem wyróżnień i medali.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy