IMG-0532.JPG

Udźwigniemy to razem - do zobaczenia w 2021 roku podczas targów EURO-LIFT!

15 października 2020
Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, a spotkania na targach pozwalają budować wartościowe stosunki biznesowe oparte na zaufaniu. Targi Kielce podjęły niezbędne działania, które umożliwiają powrót do bezpiecznej, biznesowej rzeczywistości.

Obecna, trudna sytuacja epidemiologiczna na świecie zmusiła organizatorów kompleksowego święta branży dźwigowej, do zmiany terminu VI edycji Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT, które zaplanowano od 28 do 29 kwietnia 2021 roku. Targi Kielce wdrożyły niezbędne środki bezpieczeństwa i opracowują atrakcyjną formułę wydarzenia, aby umożliwić gościom odbycie owocnych spotkań podczas targów.

- Zdajemy sobie sprawę, że bezpośrednie spotkanie to najlepszy sposób na osiągnięcie zamierzonego celu biznesowego. W związku z tym, opracowaliśmy i wdrożyliśmy szereg procedur, które umożliwią powrót do nowej, biznesowej rzeczywistości, opartej na sprawdzonej formule – mówi dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

Targi mogą być bezpieczne

Ograniczona liczba uczestników, zachowanie odpowiedniej odległości, częsta dezynfekcja najczęściej dotykanych elementów infrastruktury, dodatkowe osłony na stoiskach, wielofunkcyjne kabiny dezynfekujące, bezdotykowy pomiar temperatury wszystkich uczestników, obowiązek zasłaniania nosa i ust oraz wypełniania ankiet epidemiologicznych, to główne działania podjęte w celu zapewnienia bezpiecznego spotkania uczestnikom wydarzeń organizowanych w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

- Większość przedstawionych przez Targi Kielce propozycji wpisuje się w wydane przez  Główny Inspektorat Sanitarny wytyczne wprowadzone na czas epidemii  COVID-19. Mierzenie temperatury ciała,  jak również zakrywanie nosa i ust, zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego, dezynfekcja sprzętu oraz rąk to czynności, które z całą pewnością wpłyną na poprawę bezpieczeństwa gości biorących udział w wydarzeniu - potwierdza Anna Dela, rzecznik prasowy Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

Od początku czerwca w Targach Kielce zorganizowano już dwa kiermasze oraz pięć dużych imprez wystawienniczych (Targi DOM i OGRÓD, Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Salon Technologii Obróbki Metali, Międzynarodową Wystawę Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO oraz Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL). W przestrzeni Centrum Kongresowego Targów Kielce miało miejsce również kilka spotkań, szkoleń, konferencji i koncertów, a wszystkie wydarzenia zorganizowano z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności.

Kompleksowe spotkanie branżowe

Święto branży dźwigowej pozwala poszerzyć biznesowe horyzonty, przynosi wymierne korzyści oraz ma duży wpływ w kreowaniu przyszłości całej branży. To najważniejsza w kraju impreza targowa skierowana dla sektora dźwigowego, stwarza możliwość kompleksowego spotkania dla producentów, dystrybutorów, klientów branży oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń z całej Europy.

VI edycję Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT zaplanowano od 28 do 29 kwietnia 2021 roku. Czas pozostały do targów wykorzystany zostanie jako okazja do wdrożenia ciekawych pomysłów, nawiązania wartościowych kontaktów i dopasowania oferty przyszłorocznej wystawy do oczekiwań gości.

Do zobaczenia już od 28 do 29 kwietnia 2021 roku w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
W kieleckim ośrodku wystawienniczym podczas wyspecjalizowanych wydarzeń targowych spotykają się firmy reprezentujące różne gałęzie przemysłu. Jedną z nich jest branża dźwigowa, która zaprezentuje się od 5 do 6 października 2022 roku w Kielcach. Dołącz do grona tegorocznych Wystawców!
05 lipca 2022
Polska firma EVEO Sp. z o.o. to kolejny Wystawca tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT. Zapraszamy od 5 do 6 października do Targów Kielce.
10 czerwca 2022
Naukowcy z National Renewable Energy Laboratory zaproponowali nowy system magazynowania energii - Lift Energy Storage Technology (LEST), dzięki któremu windy w wieżowcach posłużyłyby do wytwarzania energii elektrycznej.
03 czerwca 2022
ASTAT – to firma istniejąca na rynku od trzydziestu lat. To dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki oraz automatyki przemysłowej. Ofertę przedsiębiorstwa będzie można poznać od 5 do 6 października podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EUROLIFT.
18 maja 2022
Magazyn Dźwig współpracuje z kieleckim ośrodkiem targowym już od pierwszej edycji spotkania branży dźwigowej. Nie mogło ich zabraknąć również podczas tegorocznego wydarzenia.
02 maja 2022
Targi Interlift w Augsburgu, które odbyły się od 26 do 29 kwietnia 2022 roku w Augsburgu były dla grupy zadaniowej kieleckich targów branży dźwigowej okazją do podjęcia wartościowych rozmów biznesowych i wymiany doświadczeń.
11 marca 2022
Branża budowlana nie mogłaby obyć się bez zaawansowanych urządzeń dźwigowych. W zależności od wykonywanych prac, na placu budowy można spotkać różnego rodzaju żurawie budowlane, w tym m.in. dźwigi HDS.
08 listopada 2021
Branża dźwigowa i różnorodne gałęzie przemysłu to sektory, w których nieustannie pojawiają się nowoczesne rozwiązania oraz wdrażane są ciekawe projekty inżynieryjne. Nowoczesne rozwiązania dźwigowe wykorzystywane są również w budownictwie mieszkaniowym.