photo-1504450075628-39777da238ed.jpg

Boom mieszkaniowy szansą dla branży dźwigowej

08 listopada 2021
Branża dźwigowa i różnorodne gałęzie przemysłu to sektory, w których nieustannie pojawiają się nowoczesne rozwiązania oraz wdrażane są ciekawe projekty inżynieryjne. Nowoczesne rozwiązania dźwigowe wykorzystywane są również w budownictwie mieszkaniowym.

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, w maju 2021 roku odnotowano rekordowe wyniki w obszarze budownictwa mieszkaniowego - niemal trzykrotny wzrost liczby rozpoczynanych inwestycji przez deweloperów. Zauważalna jest również wysoka dynamika wydawanych pozwoleń na budowę. Boom budowlany związany z rosnącym popytem na mieszkania oznacza także wzrost zapotrzebowania na rozwiązania dźwigowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Ta optymistyczna perspektywa stwarza wiele możliwości dla całego sektora dźwigowego.

Wymierne korzyści dla branży dźwigowej przynoszą także targi EURO-LIFT - kompleksowe spotkanie sektora dźwigowego. Pozwala ono zapoznać się z aktualną sytuacją na rynku, nawiązać wartościowe kontakty i poszerzyć biznesowe horyzonty.

Na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT zapraszamy od 5 do 6 października 2022 roku do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
11 marca 2022
Branża budowlana nie mogłaby obyć się bez zaawansowanych urządzeń dźwigowych. W zależności od wykonywanych prac, na placu budowy można spotkać różnego rodzaju żurawie budowlane, w tym m.in. dźwigi HDS.
14 kwietnia 2021
O międzynarodowej kondycji branży dźwigowej będą rozmawiać organizatorzy wydarzeń wystawienniczych podczas webinarium. W spotkaniu udział wezmą Targi Kielce.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
15 października 2020
Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, a spotkania na targach pozwalają budować wartościowe stosunki biznesowe oparte na zaufaniu. Targi Kielce podjęły niezbędne działania, które umożliwiają powrót do bezpiecznej, biznesowej rzeczywistości.
14 kwietnia 2020
Wśród firm, które zadeklarowały swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów. Jest czeska firma z wieloletnim doświadczeniem - SEMO VÝTAHY s.r.o.
31 marca 2020
Producent i projektant systemów sterowania dla branży dźwigowej wystawcą Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów.
22 października 2019
Od 15 do 18 października w Niemczech odbywały się targi Interlift. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Targów Kielce
26 marca 2019
Od 21 do 24 marca odbywały się znane na całym świecie targi dźwigów Asansor Istanbul w Stambule. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.