Bez-tytulu.png

Magazyn Dźwig wieloletnim Partnerem Targów EUROLIFT

18 maja 2022
Magazyn Dźwig współpracuje z kieleckim ośrodkiem targowym już od pierwszej edycji spotkania branży dźwigowej. Nie mogło ich zabraknąć również podczas tegorocznego wydarzenia.

Targi EUROLIFT to spotkanie skierowane dla przedstawicieli firm dźwigowych, architektów, deweloperów, zarządców nieruchomości, a także przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych. W Targach Kielce można znaleźć zarówno gotowe dźwigi i komponenty dźwigowe, jak również aplikacje do zarządzania urządzeniami dźwigowymi.

Od pierwszej edycji targi EUROLIFT mają charakter międzynarodowy, o czym wspomina Grzegorz Majak z Magazynu Dźwig:

- Z moich obserwacji wynika, że począwszy od pierwszej edycji, targi EUROLIFT stają się coraz bardziej międzynarodowe. Z tego co pamiętam, udział procentowy firm również spoza Europy bardzo wzrasta, dlatego targi to miejsce atrakcyjnych spotkań, dla przedstawicieli zagranicznych firm branży dźwigowej.

Spotkanie branży dźwigowej pozwala dotknąć gotowych produktów, przyjrzeć się im z bliska, poznać ich działanie i zobaczyć ich funkcjonowanie w poszczególnych już zaimplementowanych rozwiązaniach.

Zapraszamy od 5 do 6 października 2022 roku do Targów Kielce na Międzynarodowe Targi Dźwigów i Komponentów EUROLIFT.

(MCh)

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
W kieleckim ośrodku wystawienniczym podczas wyspecjalizowanych wydarzeń targowych spotykają się firmy reprezentujące różne gałęzie przemysłu. Jedną z nich jest branża dźwigowa, która zaprezentuje się od 5 do 6 października 2022 roku w Kielcach. Dołącz do grona tegorocznych Wystawców!
05 lipca 2022
Polska firma EVEO Sp. z o.o. to kolejny Wystawca tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT. Zapraszamy od 5 do 6 października do Targów Kielce.
10 czerwca 2022
Naukowcy z National Renewable Energy Laboratory zaproponowali nowy system magazynowania energii - Lift Energy Storage Technology (LEST), dzięki któremu windy w wieżowcach posłużyłyby do wytwarzania energii elektrycznej.
03 czerwca 2022
ASTAT – to firma istniejąca na rynku od trzydziestu lat. To dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki oraz automatyki przemysłowej. Ofertę przedsiębiorstwa będzie można poznać od 5 do 6 października podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EUROLIFT.
02 maja 2022
Targi Interlift w Augsburgu, które odbyły się od 26 do 29 kwietnia 2022 roku w Augsburgu były dla grupy zadaniowej kieleckich targów branży dźwigowej okazją do podjęcia wartościowych rozmów biznesowych i wymiany doświadczeń.
11 marca 2022
Branża budowlana nie mogłaby obyć się bez zaawansowanych urządzeń dźwigowych. W zależności od wykonywanych prac, na placu budowy można spotkać różnego rodzaju żurawie budowlane, w tym m.in. dźwigi HDS.
08 listopada 2021
Branża dźwigowa i różnorodne gałęzie przemysłu to sektory, w których nieustannie pojawiają się nowoczesne rozwiązania oraz wdrażane są ciekawe projekty inżynieryjne. Nowoczesne rozwiązania dźwigowe wykorzystywane są również w budownictwie mieszkaniowym.
14 kwietnia 2021
O międzynarodowej kondycji branży dźwigowej będą rozmawiać organizatorzy wydarzeń wystawienniczych podczas webinarium. W spotkaniu udział wezmą Targi Kielce.