wyzszy-poziom-biznesu.png
Lista Wystawców targów EURO-LIFT wciąż otwarta!

Wznieś swój biznes na wyższy poziom z Targami EURO-LIFT!

17 sierpnia 2022
W kieleckim ośrodku wystawienniczym podczas wyspecjalizowanych wydarzeń targowych spotykają się firmy reprezentujące różne gałęzie przemysłu. Jedną z nich jest branża dźwigowa, która zaprezentuje się od 5 do 6 października 2022 roku w Kielcach. Dołącz do grona tegorocznych Wystawców!

Dynamiczny rozwój przemysłu determinuje poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i biznesowych. Wiele firm decyduje się na tworzenie produktów i urządzeń dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta, a najlepszym sposobem na dotarcie do odbiorców oferowanych produktów i osiągnięcie zamierzonego celu biznesowego są bezpośrednie spotkania na targach.

Dołącz do najlepszych!

W Targach EURO-LIFT wezmą udział firmy produkujące komponenty dźwigowe, gotowe rozwiązania oraz produkty o przemyślanej konstrukcji. Podczas targów zaprezentowany zostanie szereg nowatorskich rozwiązań dla wind m.in. inteligentne drzwi bezdotykowe, systemy kontroli dostępu oraz najnowsze systemy do stosowania w windach czy oprogramowanie do zarządzania ekranu. Nie zabraknie także propozycji podnośników nożycowych oraz wind towarowych najwyższej jakości, a także pełnej gamy podzespołów. W trakcie targów pojawią się również nowoczesne rozwiązania z zakresu energetyki oraz automatyki przemysłowej: komponenty automatyki, szafy, obudowy i akcesoria czy osprzęt kablowy. Oprócz prezentacji oferty, targi EURO-LIFT dają możliwość przeanalizowania aktualnej sytuacji branży, nawiązania cennych kontaktów biznesowych i dostosowania oferty produktów do obowiązujących wymagań rynku.

Targi branżowe kluczem do sukcesu

Podczas imprez o charakterze przemysłowym w Targach Kielce oprócz prezentacji nowości produktowych, rozwiązań branżowych i usług będzie można m.in. pozyskać nowych klientów, podtrzymać dotychczasowe kontakty biznesowe i zapoznać się z ofertą konkurencji. Warto docenić ogromny potencjał edukacyjny wystaw, w tym możliwość uczestnictwa w licznych spotkaniach branżowych oraz wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata.  

Lista Wystawców Targów EURO-LIFT jest wciąż otwarta! Wszystkie firmy zainteresowane udziałem w wydarzeniu zapraszamy do zgłaszania się!

 

Polecane aktualności
05 lipca 2022
Polska firma EVEO Sp. z o.o. to kolejny Wystawca tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT. Zapraszamy od 5 do 6 października do Targów Kielce.
10 czerwca 2022
Naukowcy z National Renewable Energy Laboratory zaproponowali nowy system magazynowania energii - Lift Energy Storage Technology (LEST), dzięki któremu windy w wieżowcach posłużyłyby do wytwarzania energii elektrycznej.
03 czerwca 2022
ASTAT – to firma istniejąca na rynku od trzydziestu lat. To dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki oraz automatyki przemysłowej. Ofertę przedsiębiorstwa będzie można poznać od 5 do 6 października podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EUROLIFT.
18 maja 2022
Magazyn Dźwig współpracuje z kieleckim ośrodkiem targowym już od pierwszej edycji spotkania branży dźwigowej. Nie mogło ich zabraknąć również podczas tegorocznego wydarzenia.
02 maja 2022
Targi Interlift w Augsburgu, które odbyły się od 26 do 29 kwietnia 2022 roku w Augsburgu były dla grupy zadaniowej kieleckich targów branży dźwigowej okazją do podjęcia wartościowych rozmów biznesowych i wymiany doświadczeń.
11 marca 2022
Branża budowlana nie mogłaby obyć się bez zaawansowanych urządzeń dźwigowych. W zależności od wykonywanych prac, na placu budowy można spotkać różnego rodzaju żurawie budowlane, w tym m.in. dźwigi HDS.
08 listopada 2021
Branża dźwigowa i różnorodne gałęzie przemysłu to sektory, w których nieustannie pojawiają się nowoczesne rozwiązania oraz wdrażane są ciekawe projekty inżynieryjne. Nowoczesne rozwiązania dźwigowe wykorzystywane są również w budownictwie mieszkaniowym.
14 kwietnia 2021
O międzynarodowej kondycji branży dźwigowej będą rozmawiać organizatorzy wydarzeń wystawienniczych podczas webinarium. W spotkaniu udział wezmą Targi Kielce.