Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
logo_nowe_samo03.png

SterDźwig wystawcą targów EURO-LIFT

31 marca 2020
Producent i projektant systemów sterowania dla branży dźwigowej wystawcą Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów.

Podczas Targów EURO-LIFT prezentowane są innowacyjne technologie ze światowego rynku branży dźwigowej. W trakcie spotkania zaprezentuje się również firma SterDźwig, której rozwiązania techniczne zostały już kilkukrotnie nagrodzone w Targach Kielce. Podczas ubiegłorocznej edycji kompleksowego spotkania środowiska dźwigowego otrzymała medal za sterownik dźwigowy i wyróżnienie za rodzinę wyświetlaczy LCD.

W ofercie firmy znajduje się kompleksowe opracowanie i produkcja elementów systemów sterowania: od elektroniki i osprzętu dla wind, przez tablice sterowe i instalacje elektryczne, aż po oprogramowanie i dokumentację techniczną. SterDźwig zajmuje się również tworzeniem skonfigurowanych zestawów: systemów sterowania wraz z wciągarką. Łącznie, przedsiębiorstwo wdrożyło już ponad 4000 systemów sterowania i około 3000 układów falownikowych współpracujących głównie z wciągarkami synchronicznymi. Prawie 3000 dźwigów podłączonych jest do systemu komunikacji i monitoringu GSM produkcji SterDźwig.

Podczas targów EURO-LIFT, firma zaprezentuje wiele nowości technicznych: ulepszony sterownik, znacznie rozbudowany system do zdalnego zarządzania dźwigami, nowe rozwiązania dotyczące resursu,a także wiele nowych elementów wyposażenia windy ułatwiających montaż i konserwację oraz zwiększających funkcjonalność windy dla użytkowników.

nowe_sterowniki_v2.jpg [77.82 KB]

Więcej informacji na stronie: http://www.sterdzwig.pl/

Zapraszamy na stoisko firmy podczas targów EURO-LIFT, które odbędą się już od 14 do 15 października w Targach Kielce ! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

(MCh)

Polecane aktualności
14 kwietnia 2021
O międzynarodowej kondycji branży dźwigowej będą rozmawiać organizatorzy wydarzeń wystawienniczych podczas webinarium. W spotkaniu udział wezmą Targi Kielce.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
15 października 2020
Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, a spotkania na targach pozwalają budować wartościowe stosunki biznesowe oparte na zaufaniu. Targi Kielce podjęły niezbędne działania, które umożliwiają powrót do bezpiecznej, biznesowej rzeczywistości.
14 kwietnia 2020
Wśród firm, które zadeklarowały swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów. Jest czeska firma z wieloletnim doświadczeniem - SEMO VÝTAHY s.r.o.
22 października 2019
Od 15 do 18 października w Niemczech odbywały się targi Interlift. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Targów Kielce
26 marca 2019
Od 21 do 24 marca odbywały się znane na całym świecie targi dźwigów Asansor Istanbul w Stambule. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.
04 października 2018
Podczas drugiego dnia salonu Lokum Expo, którego gospodarzem są Targi Kielce, Administratorzy Nieruchomości dyskutują między innymi o sposobach zarządzania wartościami budynków i lokali.
04 października 2018
Wieczór drugiego dnia Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT oraz Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO upłynął pod znakiem wyróżnień i medali.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy