logo_nowe_samo03.png

SterDźwig wystawcą targów EURO-LIFT

31 marca 2020
Producent i projektant systemów sterowania dla branży dźwigowej wystawcą Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów.

Podczas Targów EURO-LIFT prezentowane są innowacyjne technologie ze światowego rynku branży dźwigowej. W trakcie spotkania zaprezentuje się również firma SterDźwig, której rozwiązania techniczne zostały już kilkukrotnie nagrodzone w Targach Kielce. Podczas ubiegłorocznej edycji kompleksowego spotkania środowiska dźwigowego otrzymała medal za sterownik dźwigowy i wyróżnienie za rodzinę wyświetlaczy LCD.

W ofercie firmy znajduje się kompleksowe opracowanie i produkcja elementów systemów sterowania: od elektroniki i osprzętu dla wind, przez tablice sterowe i instalacje elektryczne, aż po oprogramowanie i dokumentację techniczną. SterDźwig zajmuje się również tworzeniem skonfigurowanych zestawów: systemów sterowania wraz z wciągarką. Łącznie, przedsiębiorstwo wdrożyło już ponad 4000 systemów sterowania i około 3000 układów falownikowych współpracujących głównie z wciągarkami synchronicznymi. Prawie 3000 dźwigów podłączonych jest do systemu komunikacji i monitoringu GSM produkcji SterDźwig.

Podczas targów EURO-LIFT, firma zaprezentuje wiele nowości technicznych: ulepszony sterownik, znacznie rozbudowany system do zdalnego zarządzania dźwigami, nowe rozwiązania dotyczące resursu,a także wiele nowych elementów wyposażenia windy ułatwiających montaż i konserwację oraz zwiększających funkcjonalność windy dla użytkowników.

nowe_sterowniki_v2.jpg [77.82 KB]

Więcej informacji na stronie: http://www.sterdzwig.pl/

Zapraszamy na stoisko firmy podczas targów EURO-LIFT, które odbędą się już od 14 do 15 października w Targach Kielce ! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

(MCh)

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
W kieleckim ośrodku wystawienniczym podczas wyspecjalizowanych wydarzeń targowych spotykają się firmy reprezentujące różne gałęzie przemysłu. Jedną z nich jest branża dźwigowa, która zaprezentuje się od 5 do 6 października 2022 roku w Kielcach. Dołącz do grona tegorocznych Wystawców!
05 lipca 2022
Polska firma EVEO Sp. z o.o. to kolejny Wystawca tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT. Zapraszamy od 5 do 6 października do Targów Kielce.
10 czerwca 2022
Naukowcy z National Renewable Energy Laboratory zaproponowali nowy system magazynowania energii - Lift Energy Storage Technology (LEST), dzięki któremu windy w wieżowcach posłużyłyby do wytwarzania energii elektrycznej.
03 czerwca 2022
ASTAT – to firma istniejąca na rynku od trzydziestu lat. To dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki oraz automatyki przemysłowej. Ofertę przedsiębiorstwa będzie można poznać od 5 do 6 października podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EUROLIFT.
18 maja 2022
Magazyn Dźwig współpracuje z kieleckim ośrodkiem targowym już od pierwszej edycji spotkania branży dźwigowej. Nie mogło ich zabraknąć również podczas tegorocznego wydarzenia.
02 maja 2022
Targi Interlift w Augsburgu, które odbyły się od 26 do 29 kwietnia 2022 roku w Augsburgu były dla grupy zadaniowej kieleckich targów branży dźwigowej okazją do podjęcia wartościowych rozmów biznesowych i wymiany doświadczeń.
11 marca 2022
Branża budowlana nie mogłaby obyć się bez zaawansowanych urządzeń dźwigowych. W zależności od wykonywanych prac, na placu budowy można spotkać różnego rodzaju żurawie budowlane, w tym m.in. dźwigi HDS.
08 listopada 2021
Branża dźwigowa i różnorodne gałęzie przemysłu to sektory, w których nieustannie pojawiają się nowoczesne rozwiązania oraz wdrażane są ciekawe projekty inżynieryjne. Nowoczesne rozwiązania dźwigowe wykorzystywane są również w budownictwie mieszkaniowym.