SEMO.jpg
Nowości firmy SEMO VÝTAHY s.r.o. podczas targów EURO-LIFT.

SEMO VÝTAHY s.r.o. z nowościami podczas targów EURO-LIFT

14 kwietnia 2020
Wśród firm, które zadeklarowały swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów. Jest czeska firma z wieloletnim doświadczeniem - SEMO VÝTAHY s.r.o.

Targi EUROLIFT to idealna okazja do odbycia kompleksowego spotkania biznesowego, poznania światowych rozwiązań i aktualnych trendów w branży. Podczas wydarzenia, firma SEMO VÝTAHY s.r.o. zaprezentuje dwa nowe rodzaje wind spożywczych: MB 50 i MB 100, które są odpowiednim rozwiązaniem do transportu towarów w domach prywatnych, restauracjach, barach lub stołówkach szkolnych. Windy te zostały wzbogacone o zasilanie jednofazowe, sterowanie przetwornicą częstotliwości, bezprzewodowe oświetlenie kabiny i półki kabiny. Zaprezentowane przedmioty mogą być produkowane w różnych odmianach oraz mieć różne wykończenia.

Więcej informacji na stronie: http://www.semovytahy.cz/en/

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami branżowymi na stoiskach wystawców! Szósta edycja targów EURO-LIFT odbędzie się już od 14 do 15 października w Targach Kielce !

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja

(MCh)

Polecane aktualności
04 października 2018
Zainteresowani nowym rządowym programem zasięgną wiedzy na temat tej inicjatywy na specjalnym stoisku pod hasłem Wyspa Dostępności.
04 października 2018
Wieczór drugiego dnia Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT oraz Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO upłynął pod znakiem wyróżnień i medali.
04 października 2018
Podczas drugiego dnia salonu Lokum Expo, którego gospodarzem są Targi Kielce, Administratorzy Nieruchomości dyskutują między innymi o sposobach zarządzania wartościami budynków i lokali.
26 marca 2019
Od 21 do 24 marca odbywały się znane na całym świecie targi dźwigów Asansor Istanbul w Stambule. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.
22 października 2019
Od 15 do 18 października w Niemczech odbywały się targi Interlift. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Targów Kielce
31 marca 2020
Producent i projektant systemów sterowania dla branży dźwigowej wystawcą Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy