SEMO.jpg
Nowości firmy SEMO VÝTAHY s.r.o. podczas targów EURO-LIFT.

SEMO VÝTAHY s.r.o. z nowościami podczas targów EURO-LIFT

14 kwietnia 2020
Wśród firm, które zadeklarowały swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów. Jest czeska firma z wieloletnim doświadczeniem - SEMO VÝTAHY s.r.o.

Targi EUROLIFT to idealna okazja do odbycia kompleksowego spotkania biznesowego, poznania światowych rozwiązań i aktualnych trendów w branży. Podczas wydarzenia, firma SEMO VÝTAHY s.r.o. zaprezentuje dwa nowe rodzaje wind spożywczych: MB 50 i MB 100, które są odpowiednim rozwiązaniem do transportu towarów w domach prywatnych, restauracjach, barach lub stołówkach szkolnych. Windy te zostały wzbogacone o zasilanie jednofazowe, sterowanie przetwornicą częstotliwości, bezprzewodowe oświetlenie kabiny i półki kabiny. Zaprezentowane przedmioty mogą być produkowane w różnych odmianach oraz mieć różne wykończenia.

Więcej informacji na stronie: http://www.semovytahy.cz/en/

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami branżowymi na stoiskach wystawców! Szósta edycja targów EURO-LIFT odbędzie się już od 14 do 15 października w Targach Kielce !

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja

(MCh)

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
W kieleckim ośrodku wystawienniczym podczas wyspecjalizowanych wydarzeń targowych spotykają się firmy reprezentujące różne gałęzie przemysłu. Jedną z nich jest branża dźwigowa, która zaprezentuje się od 5 do 6 października 2022 roku w Kielcach. Dołącz do grona tegorocznych Wystawców!
05 lipca 2022
Polska firma EVEO Sp. z o.o. to kolejny Wystawca tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT. Zapraszamy od 5 do 6 października do Targów Kielce.
10 czerwca 2022
Naukowcy z National Renewable Energy Laboratory zaproponowali nowy system magazynowania energii - Lift Energy Storage Technology (LEST), dzięki któremu windy w wieżowcach posłużyłyby do wytwarzania energii elektrycznej.
03 czerwca 2022
ASTAT – to firma istniejąca na rynku od trzydziestu lat. To dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki oraz automatyki przemysłowej. Ofertę przedsiębiorstwa będzie można poznać od 5 do 6 października podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EUROLIFT.
18 maja 2022
Magazyn Dźwig współpracuje z kieleckim ośrodkiem targowym już od pierwszej edycji spotkania branży dźwigowej. Nie mogło ich zabraknąć również podczas tegorocznego wydarzenia.
02 maja 2022
Targi Interlift w Augsburgu, które odbyły się od 26 do 29 kwietnia 2022 roku w Augsburgu były dla grupy zadaniowej kieleckich targów branży dźwigowej okazją do podjęcia wartościowych rozmów biznesowych i wymiany doświadczeń.
11 marca 2022
Branża budowlana nie mogłaby obyć się bez zaawansowanych urządzeń dźwigowych. W zależności od wykonywanych prac, na placu budowy można spotkać różnego rodzaju żurawie budowlane, w tym m.in. dźwigi HDS.
08 listopada 2021
Branża dźwigowa i różnorodne gałęzie przemysłu to sektory, w których nieustannie pojawiają się nowoczesne rozwiązania oraz wdrażane są ciekawe projekty inżynieryjne. Nowoczesne rozwiązania dźwigowe wykorzystywane są również w budownictwie mieszkaniowym.