Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
SEMO.jpg
Nowości firmy SEMO VÝTAHY s.r.o. podczas targów EURO-LIFT.

SEMO VÝTAHY s.r.o. z nowościami podczas targów EURO-LIFT

14 kwietnia 2020
Wśród firm, które zadeklarowały swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów. Jest czeska firma z wieloletnim doświadczeniem - SEMO VÝTAHY s.r.o.

Targi EUROLIFT to idealna okazja do odbycia kompleksowego spotkania biznesowego, poznania światowych rozwiązań i aktualnych trendów w branży. Podczas wydarzenia, firma SEMO VÝTAHY s.r.o. zaprezentuje dwa nowe rodzaje wind spożywczych: MB 50 i MB 100, które są odpowiednim rozwiązaniem do transportu towarów w domach prywatnych, restauracjach, barach lub stołówkach szkolnych. Windy te zostały wzbogacone o zasilanie jednofazowe, sterowanie przetwornicą częstotliwości, bezprzewodowe oświetlenie kabiny i półki kabiny. Zaprezentowane przedmioty mogą być produkowane w różnych odmianach oraz mieć różne wykończenia.

Więcej informacji na stronie: http://www.semovytahy.cz/en/

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami branżowymi na stoiskach wystawców! Szósta edycja targów EURO-LIFT odbędzie się już od 14 do 15 października w Targach Kielce !

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja

(MCh)

Polecane aktualności
14 kwietnia 2021
O międzynarodowej kondycji branży dźwigowej będą rozmawiać organizatorzy wydarzeń wystawienniczych podczas webinarium. W spotkaniu udział wezmą Targi Kielce.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
15 października 2020
Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, a spotkania na targach pozwalają budować wartościowe stosunki biznesowe oparte na zaufaniu. Targi Kielce podjęły niezbędne działania, które umożliwiają powrót do bezpiecznej, biznesowej rzeczywistości.
31 marca 2020
Producent i projektant systemów sterowania dla branży dźwigowej wystawcą Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów.
22 października 2019
Od 15 do 18 października w Niemczech odbywały się targi Interlift. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Targów Kielce
26 marca 2019
Od 21 do 24 marca odbywały się znane na całym świecie targi dźwigów Asansor Istanbul w Stambule. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.
04 października 2018
Podczas drugiego dnia salonu Lokum Expo, którego gospodarzem są Targi Kielce, Administratorzy Nieruchomości dyskutują między innymi o sposobach zarządzania wartościami budynków i lokali.
04 października 2018
Wieczór drugiego dnia Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT oraz Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO upłynął pod znakiem wyróżnień i medali.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy