Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
dsc00448.jpg

Wystawcy Targów EURO-LIFT uhonorowani

04 października 2018
Wieczór drugiego dnia Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT oraz Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO upłynął pod znakiem wyróżnień i medali.

O przyznaniu nagród decydowała Komisja konkursowa pod przewodnictwem  Tadeusza Popielasa – Sekretarza Generalnego Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów. W czasie uroczystości wręczono także wyróżnienia i medale za oryginalny i nowoczesny styl prezentacji targowej. Wyróżnione zostały także firmy które, prezentują się podczas targów EURO-LIFT od pierwszej edycji, czyli po raz 5ty. W 2018 roku były to firmy:

AFAG Messen und Ausstellungen GmbH

MEILLER AUFZUGTÜREN GmbH

AMIS

GUSTAV WOLF GmbH

HENNING GmbH & Co.KG

ASTAT Sp. z o.o.

ELEVATOR WORLD

EUROPEJSKIE WYDAWNICTWO INFORMACJI TECHNICZNYCH

GLOBAL LIFT POLSKA Sp. z o.o.

LIFTS & MORE

COAM s.r.l.

LINY STALOWE BRUGG Sp. z o.o. Sp.k.

POLSKIE STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW DŹWIGÓW

RST ELEKTRONIK GmbH

RST ELEKTRONIK GmbH

SCHAEFER GmbH

STERDŹWIG Sp. z o.o.

URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO

WINDA WARSZAWA Sp. z o.o.

LIFT COMPONENTS Sp. z o.o.

Wszsytkie nagrody i wyróżnienia znajdują się na stronie Targów EURO-LIFT. Uhonorowane zostały także firmy obchodzące jubileusze. Środowe spotkanie uświetnił występ Kieleckiego Teatru Tańca.

(UK)

 

Polecane aktualności
14 kwietnia 2021
O międzynarodowej kondycji branży dźwigowej będą rozmawiać organizatorzy wydarzeń wystawienniczych podczas webinarium. W spotkaniu udział wezmą Targi Kielce.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
15 października 2020
Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, a spotkania na targach pozwalają budować wartościowe stosunki biznesowe oparte na zaufaniu. Targi Kielce podjęły niezbędne działania, które umożliwiają powrót do bezpiecznej, biznesowej rzeczywistości.
14 kwietnia 2020
Wśród firm, które zadeklarowały swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów. Jest czeska firma z wieloletnim doświadczeniem - SEMO VÝTAHY s.r.o.
31 marca 2020
Producent i projektant systemów sterowania dla branży dźwigowej wystawcą Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów.
22 października 2019
Od 15 do 18 października w Niemczech odbywały się targi Interlift. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Targów Kielce
26 marca 2019
Od 21 do 24 marca odbywały się znane na całym świecie targi dźwigów Asansor Istanbul w Stambule. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.
04 października 2018
Podczas drugiego dnia salonu Lokum Expo, którego gospodarzem są Targi Kielce, Administratorzy Nieruchomości dyskutują między innymi o sposobach zarządzania wartościami budynków i lokali.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy