dsc00448.jpg

Wystawcy Targów EURO-LIFT uhonorowani

04 października 2018
Wieczór drugiego dnia Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT oraz Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO upłynął pod znakiem wyróżnień i medali.

O przyznaniu nagród decydowała Komisja konkursowa pod przewodnictwem  Tadeusza Popielasa – Sekretarza Generalnego Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów. W czasie uroczystości wręczono także wyróżnienia i medale za oryginalny i nowoczesny styl prezentacji targowej. Wyróżnione zostały także firmy które, prezentują się podczas targów EURO-LIFT od pierwszej edycji, czyli po raz 5ty. W 2018 roku były to firmy:

AFAG Messen und Ausstellungen GmbH

MEILLER AUFZUGTÜREN GmbH

AMIS

GUSTAV WOLF GmbH

HENNING GmbH & Co.KG

ASTAT Sp. z o.o.

ELEVATOR WORLD

EUROPEJSKIE WYDAWNICTWO INFORMACJI TECHNICZNYCH

GLOBAL LIFT POLSKA Sp. z o.o.

LIFTS & MORE

COAM s.r.l.

LINY STALOWE BRUGG Sp. z o.o. Sp.k.

POLSKIE STOWARZYSZENIE PRODUCENTÓW DŹWIGÓW

RST ELEKTRONIK GmbH

RST ELEKTRONIK GmbH

SCHAEFER GmbH

STERDŹWIG Sp. z o.o.

URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO

WINDA WARSZAWA Sp. z o.o.

LIFT COMPONENTS Sp. z o.o.

Wszsytkie nagrody i wyróżnienia znajdują się na stronie Targów EURO-LIFT. Uhonorowane zostały także firmy obchodzące jubileusze. Środowe spotkanie uświetnił występ Kieleckiego Teatru Tańca.

(UK)

 

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
W kieleckim ośrodku wystawienniczym podczas wyspecjalizowanych wydarzeń targowych spotykają się firmy reprezentujące różne gałęzie przemysłu. Jedną z nich jest branża dźwigowa, która zaprezentuje się od 5 do 6 października 2022 roku w Kielcach. Dołącz do grona tegorocznych Wystawców!
05 lipca 2022
Polska firma EVEO Sp. z o.o. to kolejny Wystawca tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT. Zapraszamy od 5 do 6 października do Targów Kielce.
10 czerwca 2022
Naukowcy z National Renewable Energy Laboratory zaproponowali nowy system magazynowania energii - Lift Energy Storage Technology (LEST), dzięki któremu windy w wieżowcach posłużyłyby do wytwarzania energii elektrycznej.
03 czerwca 2022
ASTAT – to firma istniejąca na rynku od trzydziestu lat. To dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki oraz automatyki przemysłowej. Ofertę przedsiębiorstwa będzie można poznać od 5 do 6 października podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EUROLIFT.
18 maja 2022
Magazyn Dźwig współpracuje z kieleckim ośrodkiem targowym już od pierwszej edycji spotkania branży dźwigowej. Nie mogło ich zabraknąć również podczas tegorocznego wydarzenia.
02 maja 2022
Targi Interlift w Augsburgu, które odbyły się od 26 do 29 kwietnia 2022 roku w Augsburgu były dla grupy zadaniowej kieleckich targów branży dźwigowej okazją do podjęcia wartościowych rozmów biznesowych i wymiany doświadczeń.
11 marca 2022
Branża budowlana nie mogłaby obyć się bez zaawansowanych urządzeń dźwigowych. W zależności od wykonywanych prac, na placu budowy można spotkać różnego rodzaju żurawie budowlane, w tym m.in. dźwigi HDS.
08 listopada 2021
Branża dźwigowa i różnorodne gałęzie przemysłu to sektory, w których nieustannie pojawiają się nowoczesne rozwiązania oraz wdrażane są ciekawe projekty inżynieryjne. Nowoczesne rozwiązania dźwigowe wykorzystywane są również w budownictwie mieszkaniowym.