Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
94985655daea8420afac.jpg
Reprezentacja Targów Kielce na Interlift 2019

EURO-LIFT na Międzynarodowych Targach Wind Interlift 2019 w Augsburgu

22 października 2019
Od 15 do 18 października w Niemczech odbywały się targi Interlift. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Targów Kielce

Międzynarodowe Targi Wind Interlift 2019 w Augsburgu rokrocznie cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. To ze względu na różnorodność prezentowanych produktów, od wind poprzez schody i bieżnie, systemy sterujące, aż po kable i akcesoria hydrauliczne.

Tegoroczna edycja przyciągnęła blisko 600 wystawców, którzy prezentowali swoje produkty, usługi oraz nowości w branży.

Uczestnicy niemieckich targów Interlift mieli także okazję zapoznać się z szeroką ofertą wydarzenia EURO-LIFT organizowanego przez kielecki ośrodek wystawienniczy. To najważniejsze targi branży, które przyciągają niemal 2 000 gości. W ocenie zwiedzających, jak  i wystawców targi te wpisały się już  na stałe do kalendarza, a to ze względu na wysoki poziom i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące.

Najbliższa, V już edycja wystawy EURO-LIFT odbędzie się od 14 do 15 października 2020 roku w Targach Kielce. Zapraszamy!

(AO)

Polecane aktualności
14 kwietnia 2021
O międzynarodowej kondycji branży dźwigowej będą rozmawiać organizatorzy wydarzeń wystawienniczych podczas webinarium. W spotkaniu udział wezmą Targi Kielce.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
15 października 2020
Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, a spotkania na targach pozwalają budować wartościowe stosunki biznesowe oparte na zaufaniu. Targi Kielce podjęły niezbędne działania, które umożliwiają powrót do bezpiecznej, biznesowej rzeczywistości.
14 kwietnia 2020
Wśród firm, które zadeklarowały swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów. Jest czeska firma z wieloletnim doświadczeniem - SEMO VÝTAHY s.r.o.
31 marca 2020
Producent i projektant systemów sterowania dla branży dźwigowej wystawcą Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów.
26 marca 2019
Od 21 do 24 marca odbywały się znane na całym świecie targi dźwigów Asansor Istanbul w Stambule. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.
04 października 2018
Podczas drugiego dnia salonu Lokum Expo, którego gospodarzem są Targi Kielce, Administratorzy Nieruchomości dyskutują między innymi o sposobach zarządzania wartościami budynków i lokali.
04 października 2018
Wieczór drugiego dnia Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT oraz Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO upłynął pod znakiem wyróżnień i medali.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy