94985655daea8420afac.jpg
Reprezentacja Targów Kielce na Interlift 2019

EURO-LIFT na Międzynarodowych Targach Wind Interlift 2019 w Augsburgu

22 października 2019
Od 15 do 18 października w Niemczech odbywały się targi Interlift. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Targów Kielce

Międzynarodowe Targi Wind Interlift 2019 w Augsburgu rokrocznie cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. To ze względu na różnorodność prezentowanych produktów, od wind poprzez schody i bieżnie, systemy sterujące, aż po kable i akcesoria hydrauliczne.

Tegoroczna edycja przyciągnęła blisko 600 wystawców, którzy prezentowali swoje produkty, usługi oraz nowości w branży.

Uczestnicy niemieckich targów Interlift mieli także okazję zapoznać się z szeroką ofertą wydarzenia EURO-LIFT organizowanego przez kielecki ośrodek wystawienniczy. To najważniejsze targi branży, które przyciągają niemal 2 000 gości. W ocenie zwiedzających, jak  i wystawców targi te wpisały się już  na stałe do kalendarza, a to ze względu na wysoki poziom i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące.

Najbliższa, V już edycja wystawy EURO-LIFT odbędzie się od 14 do 15 października 2020 roku w Targach Kielce. Zapraszamy!

(AO)

Polecane aktualności
04 października 2018
Zainteresowani nowym rządowym programem zasięgną wiedzy na temat tej inicjatywy na specjalnym stoisku pod hasłem Wyspa Dostępności.
04 października 2018
Wieczór drugiego dnia Międzynarodowych Targów Dźwigów EURO-LIFT oraz Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO upłynął pod znakiem wyróżnień i medali.
04 października 2018
Podczas drugiego dnia salonu Lokum Expo, którego gospodarzem są Targi Kielce, Administratorzy Nieruchomości dyskutują między innymi o sposobach zarządzania wartościami budynków i lokali.
26 marca 2019
Od 21 do 24 marca odbywały się znane na całym świecie targi dźwigów Asansor Istanbul w Stambule. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.
31 marca 2020
Producent i projektant systemów sterowania dla branży dźwigowej wystawcą Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów.
14 kwietnia 2020
Wśród firm, które zadeklarowały swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów. Jest czeska firma z wieloletnim doświadczeniem - SEMO VÝTAHY s.r.o.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy