94985655daea8420afac.jpg
Reprezentacja Targów Kielce na Interlift 2019

EURO-LIFT na Międzynarodowych Targach Wind Interlift 2019 w Augsburgu

22 października 2019
Od 15 do 18 października w Niemczech odbywały się targi Interlift. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Targów Kielce

Międzynarodowe Targi Wind Interlift 2019 w Augsburgu rokrocznie cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. To ze względu na różnorodność prezentowanych produktów, od wind poprzez schody i bieżnie, systemy sterujące, aż po kable i akcesoria hydrauliczne.

Tegoroczna edycja przyciągnęła blisko 600 wystawców, którzy prezentowali swoje produkty, usługi oraz nowości w branży.

Uczestnicy niemieckich targów Interlift mieli także okazję zapoznać się z szeroką ofertą wydarzenia EURO-LIFT organizowanego przez kielecki ośrodek wystawienniczy. To najważniejsze targi branży, które przyciągają niemal 2 000 gości. W ocenie zwiedzających, jak  i wystawców targi te wpisały się już  na stałe do kalendarza, a to ze względu na wysoki poziom i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące.

Najbliższa, V już edycja wystawy EURO-LIFT odbędzie się od 14 do 15 października 2020 roku w Targach Kielce. Zapraszamy!

(AO)

Polecane aktualności
17 sierpnia 2022
W kieleckim ośrodku wystawienniczym podczas wyspecjalizowanych wydarzeń targowych spotykają się firmy reprezentujące różne gałęzie przemysłu. Jedną z nich jest branża dźwigowa, która zaprezentuje się od 5 do 6 października 2022 roku w Kielcach. Dołącz do grona tegorocznych Wystawców!
05 lipca 2022
Polska firma EVEO Sp. z o.o. to kolejny Wystawca tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT. Zapraszamy od 5 do 6 października do Targów Kielce.
10 czerwca 2022
Naukowcy z National Renewable Energy Laboratory zaproponowali nowy system magazynowania energii - Lift Energy Storage Technology (LEST), dzięki któremu windy w wieżowcach posłużyłyby do wytwarzania energii elektrycznej.
03 czerwca 2022
ASTAT – to firma istniejąca na rynku od trzydziestu lat. To dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki oraz automatyki przemysłowej. Ofertę przedsiębiorstwa będzie można poznać od 5 do 6 października podczas Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EUROLIFT.
18 maja 2022
Magazyn Dźwig współpracuje z kieleckim ośrodkiem targowym już od pierwszej edycji spotkania branży dźwigowej. Nie mogło ich zabraknąć również podczas tegorocznego wydarzenia.
02 maja 2022
Targi Interlift w Augsburgu, które odbyły się od 26 do 29 kwietnia 2022 roku w Augsburgu były dla grupy zadaniowej kieleckich targów branży dźwigowej okazją do podjęcia wartościowych rozmów biznesowych i wymiany doświadczeń.
11 marca 2022
Branża budowlana nie mogłaby obyć się bez zaawansowanych urządzeń dźwigowych. W zależności od wykonywanych prac, na placu budowy można spotkać różnego rodzaju żurawie budowlane, w tym m.in. dźwigi HDS.
08 listopada 2021
Branża dźwigowa i różnorodne gałęzie przemysłu to sektory, w których nieustannie pojawiają się nowoczesne rozwiązania oraz wdrażane są ciekawe projekty inżynieryjne. Nowoczesne rozwiązania dźwigowe wykorzystywane są również w budownictwie mieszkaniowym.