31646545cdd09f8ad6ab.jpg
Wśród zmagań był między innymi test sprawnościowy, w którym trzeba było ułożyć napis „Kielce”.

Znamy zwycięzców BIG BAU MASTER 2019

15 maja 2019
Konkurs operatorów maszyn odbył się drugiego dnia 25. edycji targów AUTOSTRADY w Targach Kielce. Już po raz szósty operatorzy maszyn stanęli do rywalizacji w specjalnie przygotowanych konkurencjach.

Główną nagrodą w konkursie „BIG BAU MASTER w Targach Kielce” był pobyt w Maso Corto we Włoszech.
W każdej kategorii przeprowadzona była jedna konkurencja sprawnościowa, punktowana i oceniana przez komisję sędziowską. Każdy z zawodników mógł zgłosić się do jednej bądź obu kategorii konkursowych. Zwycięzcy w każdej z kategorii konkursowej wyłonieni zostali na podstawie klasyfikacji punktowej.

W tym roku w konkursie udział wzięło 16 zawodników, Najlepsze czasy w poszczególnych konkurencjach uzyskali:

Mini-ładowarka Bobcat S570:

I miejsce: Adam Kaczor - 3:33
II miejsce: Artur Lasoń - 4:33
III miejsce: Tomasz Lasoń - 6:11

Mini-koparka Bobcat E27z

I miejsce: Krzysztof Konieczny o1:26
II miejsce: Adam Kaczor - 01:28
III miejsce: Rafał Wadowiec - 02:01

Dziękujemy wszystkim operatorom maszyn za udział a zwycięzcą serdecznie gratulujemy! Do zobaczenia za rok podczas kolejnej edycji targów AUTOSTRADA-POLSKA.

(PŚ)

Polecane aktualności
20 kwietnia 2020
Dofinansowanie Funduszu Dróg Samorządowych, rozwój programów modernizacyjnych i realizacja założonych inwestycji drogowych, to część z planów zapowiedzianych przez Rząd oraz Ministerstwo Infrastruktury.
14 kwietnia 2020
Federacja Drogowa Unii Europejskiej (ERF) skierowała przesłanie do całej branży drogowej w czasie trwającej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W komunikacie podkreślono m.in. znaczenie drogownictwa w walce z chorobą.
31 marca 2020
Targom Autostrada towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, dyskusji, prezentacji firm oraz debat, które dają możliwość rozmów o wyzwaniach w branży. Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw organizowany od 2012 roku w Targach Kielce.
19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.
18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce
27 stycznia 2020

Na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pojawi się największy producent betoniarni w Europie.

16 grudnia 2019

Firma inżynieryjno-produkcyjna, eksporter maszyn i urządzeń technologicznych pojawi się na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 w Targach Kielce.

26 listopada 2019

Podczas targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 zaprezentuje się międzynarodowa organizacja - TVH Parts Holding.

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy