Bez tytułu.png

Targi AUTOSTRADA z ważnym patronatem

18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce

Współpraca ze strategicznymi instytucjami w branży wpływa na merytoryczną jakość wydarzenia oraz towarzyszących mu wystaw, konferencji, warsztatów i debat. Minister Infrastruktury - Andrzej Adamczyk objął patronatem honorowym XXVI Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA, XX Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD oraz XII Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA.

Dzięki wspólnie podejmowanych działaniom, impreza poświęcona branży budownictwa drogowego w Kielcach, jest jednym z najbardziej uniwersalnych wydarzeń w Polsce. Konferencyjno – wystawienniczy charakter targów AUTOSTRADA umożliwia nawiązanie cennych kontaktów biznesowych oraz zdobycie informacji na temat najnowszych rozwiązań technicznych w branży. Bogaty program konferencji naukowo-technicznych, seminariów i prezentacji specjalistów pozwala na wymianę doświadczeń, podjęcie rozmów o wyzwaniach oraz unowocześnieniach we współczesnym drogownictwie.

Zapraszamy na targi Autostrada od 30 czerwca do 2 lipca 2020 do Targów Kielce.

(MCh)

Polecane aktualności
20 kwietnia 2020
Dofinansowanie Funduszu Dróg Samorządowych, rozwój programów modernizacyjnych i realizacja założonych inwestycji drogowych, to część z planów zapowiedzianych przez Rząd oraz Ministerstwo Infrastruktury.
14 kwietnia 2020
Federacja Drogowa Unii Europejskiej (ERF) skierowała przesłanie do całej branży drogowej w czasie trwającej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W komunikacie podkreślono m.in. znaczenie drogownictwa w walce z chorobą.
31 marca 2020
Targom Autostrada towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, dyskusji, prezentacji firm oraz debat, które dają możliwość rozmów o wyzwaniach w branży. Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw organizowany od 2012 roku w Targach Kielce.
19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.
27 stycznia 2020

Na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pojawi się największy producent betoniarni w Europie.

16 grudnia 2019

Firma inżynieryjno-produkcyjna, eksporter maszyn i urządzeń technologicznych pojawi się na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 w Targach Kielce.

26 listopada 2019

Podczas targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 zaprezentuje się międzynarodowa organizacja - TVH Parts Holding.

 

12 listopada 2019

Jednym z wystawców na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielce będzie firma OPTIMAS.