Projekt bez tytułu.jpg

O targach Autostrada w Forum Budowlanym

19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.

W dodatku Forum Expo znajdują się informacje o targach Autostrada, Maszbud i Rotra. Tam również nie brakuje nowości, ciekawostek z branży oraz prezentacji firm, które pojawią się podczas wydarzenia.

Znaczenie branży budownictwa drogowego oraz udoskonalanie targów Autostrada podkreśla Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń: „Dążymy do tego, aby wydarzenie czysto targowe, stało się targowo-konferencyjnym. Udoskonalamy ofertę spotkania, aby spełniało potrzeby i oczekiwania zarówno wystawców, jak również zwiedzających.”

Dodatek do magazynu dostępny na stronie: https://www.targikielce.pl/storage/file/core_files/2020/3/19/98559724db436e1780aef55c54f199d5/forum-budowlane-expo-2020.pdf

Forum Budowlane jest Patronatem medialnym targów Autostrada.

Zapraszamy od 30 czerwca do 2 lipca 2020 roku na kompleksowe święto drogownictwa w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
15 maja 2019
Konkurs operatorów maszyn odbył się drugiego dnia 25. edycji targów AUTOSTRADY w Targach Kielce. Już po raz szósty operatorzy maszyn stanęli do rywalizacji w specjalnie przygotowanych konkurencjach.
16 maja 2019
Podczas tegorocznych XXV Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego wspólnie z Targami Kielce zorganizował kolejną, ósmą już edycję Salonu Kruszyw.
12 listopada 2019

Jednym z wystawców na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielce będzie firma OPTIMAS.

26 listopada 2019

Podczas targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 zaprezentuje się międzynarodowa organizacja - TVH Parts Holding.

 

16 grudnia 2019

Firma inżynieryjno-produkcyjna, eksporter maszyn i urządzeń technologicznych pojawi się na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 w Targach Kielce.

27 stycznia 2020

Na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pojawi się największy producent betoniarni w Europie.

18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce
31 marca 2020
Targom Autostrada towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, dyskusji, prezentacji firm oraz debat, które dają możliwość rozmów o wyzwaniach w branży. Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw organizowany od 2012 roku w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy