Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
26069065df7433dd0ec6.PNG

DSP Přerov wystawcą AUTOSTRADY

16 grudnia 2019

Firma inżynieryjno-produkcyjna, eksporter maszyn i urządzeń technologicznych pojawi się na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 w Targach Kielce.

DSP Přerov to firma z silną pozycją na rynku krajowym, założona w 1998. Przedsiębiorstwo z powodzeniem działa z własnymi innowacyjnymi i wysoce wydajnymi maszynami. DSP Přerov ma trzy podstawowe zakresy działalności: od tworzenia rozwiązań dot.  maszyn do przerobu kruszywa i dodatków, przez rozwój know-how opierający się o silny dział handlowy, po serwis instalacyjny i kompleksową sprzedaż.

W asortymencie firmy znajdują się nowoczesne maszyny i urządzenia technologiczne. Głównymi produktami firmy są kruszarki, separatory, przenośniki, części odwadniające, myjki kruszyw. W zakresie usług firmy jest kompleksowe projektowanie technologii przetwarzania surowców na zamówienie.

Oficjalne przedstawicielstwo firmy, zarówno handlowe, jak też serwisów, znajduje się w Olsztynie.

Zapraszamy na stoisko firmy TVH podczas XXVI Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA już w maju 2020 roku, w Targach Kielce.

Więcej informacji na stronie: http://pl.dspprerov.cz/

(MCh)

Polecane aktualności
20 kwietnia 2020
Dofinansowanie Funduszu Dróg Samorządowych, rozwój programów modernizacyjnych i realizacja założonych inwestycji drogowych, to część z planów zapowiedzianych przez Rząd oraz Ministerstwo Infrastruktury.
14 kwietnia 2020
Federacja Drogowa Unii Europejskiej (ERF) skierowała przesłanie do całej branży drogowej w czasie trwającej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W komunikacie podkreślono m.in. znaczenie drogownictwa w walce z chorobą.
31 marca 2020
Targom Autostrada towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, dyskusji, prezentacji firm oraz debat, które dają możliwość rozmów o wyzwaniach w branży. Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw organizowany od 2012 roku w Targach Kielce.
19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.
18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce
27 stycznia 2020

Na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pojawi się największy producent betoniarni w Europie.

26 listopada 2019

Podczas targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 zaprezentuje się międzynarodowa organizacja - TVH Parts Holding.

 

12 listopada 2019

Jednym z wystawców na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielce będzie firma OPTIMAS.

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy