Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
salon_kruszyw_a.jpg
źródło: www.salonkruszyw.imbigs.pl

Salon Kruszyw podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego

31 marca 2020
Targom Autostrada towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, dyskusji, prezentacji firm oraz debat, które dają możliwość rozmów o wyzwaniach w branży. Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw organizowany od 2012 roku w Targach Kielce.

Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego to organizator cyklicznego spotkania, które integruje firmy z szeroko pojętej branży pozyskania, przeróbki, transportu i wykorzystania kruszyw. W ramach Salonu Kruszyw obywają się dyskusje, prezentacje specjalistów oraz debaty na temat aktualnych problemów branży kruszywowej. Wśród tematów poruszanych podczas dziewiątej edycji wydarzenia, będą zagadnienia dotyczące m.in. nawierzchni z betonu cementowego i betonu konstrukcyjnego w drogowych obiektach inżynierskich, reaktywności alkaliczno-węglanowej kruszyw stosowanych do betonu oraz znaczenia certyfikacji zakładowej kontroli produkcji dla producentów kruszyw. Podczas spotkania, swoje wystąpienie będzie miał również Leszek Bukowski - Dyrektor Departamentu Technologii Budowy Dróg.

Tegoroczna oferta wydarzeń towarzyszących targom Autostrada została przygotowana w różnorodnej formule. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń Targów Kielce umożliwi wzięcie udziału w różnych, wybranych ścieżkach tematycznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji na stronie Targów Autostrada

Na święto branży drogowej zapraszamy od 30 czerwca do 2 lipca 2020, do Kielc!

Zgłoś swój udział już dziś i spotkajmy się na Autostradzie!

(MCh)

Polecane aktualności
20 kwietnia 2020
Dofinansowanie Funduszu Dróg Samorządowych, rozwój programów modernizacyjnych i realizacja założonych inwestycji drogowych, to część z planów zapowiedzianych przez Rząd oraz Ministerstwo Infrastruktury.
14 kwietnia 2020
Federacja Drogowa Unii Europejskiej (ERF) skierowała przesłanie do całej branży drogowej w czasie trwającej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W komunikacie podkreślono m.in. znaczenie drogownictwa w walce z chorobą.
19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.
18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce
27 stycznia 2020

Na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pojawi się największy producent betoniarni w Europie.

16 grudnia 2019

Firma inżynieryjno-produkcyjna, eksporter maszyn i urządzeń technologicznych pojawi się na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 w Targach Kielce.

26 listopada 2019

Podczas targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 zaprezentuje się międzynarodowa organizacja - TVH Parts Holding.

 

12 listopada 2019

Jednym z wystawców na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielce będzie firma OPTIMAS.

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy