Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
38000615dcab85e32067.png
Firma OPTIMAS wystawcą targów AUTOSTRADA 2020.Targi Budownictwa Drogowego to wydarzenie przyciągające najbardziej znanych na rynku przedstawicieli branży drogowej. Jedną z firm, która pojawi się podczas wystawy AUTOSTRADA będzie OPTIMAS – specjalista w pracach brukarskich, drogowych i ogrodniczych. Firma w swoim asortymencie dysponuje zarówno maszynami i narzędziami do układania kostki brukowej, a także innymi sprzętami budowlanymi. To również niezwodny partner w zakresie racjonalizacji i modernizacji procesów przy pracach brukarskich. Firma posiada wiele innowacyjnych produktów, systemów i rozwiązań, które zostaną zaprezentowane podczas XXVI Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Wśród nowości pojawi się maszyna Optimas S19, do układania kostki brukowej. Na stoisku przedsiębiorstwa będzie można zobaczyć również m.in. samojezdną, podciśnieniową układarkę do krawężników Optimas VacuPalletMobil oraz łyżkę taśmociągową do tworzenia ławy pod krawężniki Optimas MVS Finliner Zapraszamy na stoisko firmy OPTIMAS podczas XXVI Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA już w maju 2020 roku, w Targach Kielce. Więcej na stronie:

OPTIMAS Z NOWOŚCIAMI PODCZAS TARGÓW AUTOSTRADA POLSKA 2020

12 listopada 2019

Jednym z wystawców na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielce będzie firma OPTIMAS.

Targi Budownictwa Drogowego to wydarzenie przyciągające najbardziej znanych na rynku przedstawicieli branży drogowej. Jedną z firm, która pojawi się podczas wystawy AUTOSTRADA będzie OPTIMAS – specjalista w pracach brukarskich, drogowych i ogrodniczych.

Firma w swoim asortymencie dysponuje zarówno maszynami i narzędziami do układania kostki brukowej, a także innymi sprzętami budowlanymi. To również niezwodny partner w zakresie racjonalizacji i modernizacji procesów przy pracach brukarskich. Firma posiada wiele innowacyjnych produktów, systemów i rozwiązań, które zostaną zaprezentowane podczas XXVI Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA.

Wśród nowości pojawi się maszyna Optimas S19, do układania kostki brukowej. Na stoisku przedsiębiorstwa będzie można zobaczyć również m.in. samojezdną, podciśnieniową układarkę do krawężników Optimas VacuPalletMobil oraz łyżkę taśmociągową do tworzenia ławy pod krawężniki Optimas MVS Finliner  

Zapraszamy na stoisko firmy OPTIMAS podczas XXVI Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA już w maju 2020 roku, w Targach Kielce.

Więcej na stronie: https://optimas.de/pl/

(MCh)

 

Polecane aktualności
20 kwietnia 2020
Dofinansowanie Funduszu Dróg Samorządowych, rozwój programów modernizacyjnych i realizacja założonych inwestycji drogowych, to część z planów zapowiedzianych przez Rząd oraz Ministerstwo Infrastruktury.
14 kwietnia 2020
Federacja Drogowa Unii Europejskiej (ERF) skierowała przesłanie do całej branży drogowej w czasie trwającej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W komunikacie podkreślono m.in. znaczenie drogownictwa w walce z chorobą.
31 marca 2020
Targom Autostrada towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, dyskusji, prezentacji firm oraz debat, które dają możliwość rozmów o wyzwaniach w branży. Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw organizowany od 2012 roku w Targach Kielce.
19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.
18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce
27 stycznia 2020

Na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pojawi się największy producent betoniarni w Europie.

16 grudnia 2019

Firma inżynieryjno-produkcyjna, eksporter maszyn i urządzeń technologicznych pojawi się na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 w Targach Kielce.

26 listopada 2019

Podczas targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 zaprezentuje się międzynarodowa organizacja - TVH Parts Holding.

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy