Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
AUTOSTRADA_6firm.png

Firma ELKON wystawcą targów Autostrada-Polska 2020

27 stycznia 2020

Na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pojawi się największy producent betoniarni w Europie.

Targi Budownictwa Drogowego to wydarzenie przyciągające najbardziej znanych na rynku przedstawicieli branży drogowej. Swoją obecność podczas tegorocznej edycji targów potwierdziła firma ELKON, która posiada wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu węzłów betoniarskich. To globalna firma z ponad 3500 betoniarniami zainstalowanymi w ponad 126 krajach na 6 kontynentach. To lider oraz wiodący producent zarówno na rynku tureckim, jak i rosyjskim.

150m-elephant-ok.jpg [3.97 MB]

Celem firmy jest dążenie do zaspokojenia klienta poprzez dostosowanie technologii i jakości pracy. W produkcji wytwórni betonu, wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologicznie i najpotężniejsze fabryki. W ofercie firmy ELKON znajduje się szeroki wachlarz asortymentu m.in. mobilne węzły betoniarskie, wibropasy do produkcji bloczków i kostki brukowej. W podejmowanych działaniach, stosowane są nowatorskie rozwiązania spełniające wymagania klientów z różnych rejonów geograficznych.

Wysoka zdolność produkcyjna firmy jest możliwa dzięki zintegrowanym zakładom produkcyjnym, zaawansowanej technologicznie infrastrukturze, doświadczonym inżynierom i całemu zespołowi.

cimento-basma sistemi-(9).jpg [15.72 MB]

Firma ELKON zdobyła już wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień m.in.  "Design Turkey Superior Design Award" w prestiżowym konkursie Design Turkey za kompaktową betoniarnię oraz "Design Turkey Good Design Award" za mobilny węzeł betoniarski. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i najwyższej jakości betoniarniom dostarczanym do Rosji, firmie ELKON przyznano nagrodę "ZŁOTY ZEUS"  - najważniejszą nagrodę w rosyjskim sektorze budowlanym, przyznaną za ogromny wkład w rozwój branży.

Zapraszamy na stoisko firmy ELKON podczas XXVI Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA już w maju 2020 roku, w Targach Kielce.

Więcej informacji na stronie: http://www.elkonpolska.pl/

(MCh)

Polecane aktualności
20 kwietnia 2020
Dofinansowanie Funduszu Dróg Samorządowych, rozwój programów modernizacyjnych i realizacja założonych inwestycji drogowych, to część z planów zapowiedzianych przez Rząd oraz Ministerstwo Infrastruktury.
14 kwietnia 2020
Federacja Drogowa Unii Europejskiej (ERF) skierowała przesłanie do całej branży drogowej w czasie trwającej pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W komunikacie podkreślono m.in. znaczenie drogownictwa w walce z chorobą.
31 marca 2020
Targom Autostrada towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, dyskusji, prezentacji firm oraz debat, które dają możliwość rozmów o wyzwaniach w branży. Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw organizowany od 2012 roku w Targach Kielce.
19 marca 2020
Nowy termin święta budownictwa drogowego, to również nowe plany i pomysły związane z organizowanym wydarzeniem. Część z nich została przedstawiona w marcowym wydaniu miesięcznika Forum Budowlane.
18 marca 2020
Ministerstwo Infrastruktury wspiera Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca w Targach Kielce
16 grudnia 2019

Firma inżynieryjno-produkcyjna, eksporter maszyn i urządzeń technologicznych pojawi się na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 w Targach Kielce.

26 listopada 2019

Podczas targów budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2020 zaprezentuje się międzynarodowa organizacja - TVH Parts Holding.

 

12 listopada 2019

Jednym z wystawców na XXVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielce będzie firma OPTIMAS.

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy