Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Zetor-Forterpa.jpg

Zetor z nowościami podczas targów Agrotech

22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.

Zetor to jeden ze stałych wystawców targów Agrotech. Czeski producent co roku prezentuje szeroka gamę swoich ciągników. Czego możemy spodziewać się podczas tegorocznej wystawy? Przeczytajcie sami!

zetor-primo.jpg [53.30 KB] ZETOR PRIMO

Kompaktowa kosiarka ciągnikowa ZETOR PRIMO HT 20 oferuje doskonałą zwrotność, stabilność i wydajność przy maksymalnym obciążeniu. W standardzie wyposażona jest w zespół tnący o szerokości 54” (137 cm). Dostępna jest w wersji cabrio z ramą ROPS. Kosiarka ZETOR PRIMO może być stosowana szczególnie w pracach związanych z pielęgnacją trawników.

 

 

 

zetor-compax.jpg [48.51 KB] ZETOR COMPAX

Ciągniki z serii COMPAX to kompaktowe, łatwe w obsłudze i uniwersalne traktory dla profesjonalistów. Występują w wersji cabrio lub z kabinami. Można je stosować zwłaszcza w letnich i zimowych pracach konserwacyjnych w gminach, na terenie zewnętrznym w firmach i na terenach sportowych oraz w ogrodnictwie.

 

 

zetor-major ZETOR MAJOR

ZETOR MAJOR CL 80 o mocy 75 KM i skrzynią biegów 12/12 z rewersem mechanicznym to uniwersalny ciągnik rolniczy, przeznaczony do agregacji z maszynami rolniczymi oraz do wykorzystania we wszelkich pracach komunalnych. Traktor został zaprojektowany tak aby spełniał główne założenia marki ZETOR: siłę, wytrzymałość i efektywność. Jest to ulubiony ciągnik polskich rolników, od momentu jego wprowadzenia na rynek jest niekwestionowanym liderem rynku.

 

 

zetor-proxima.jpg [67.50 KB] ZETOR PROXIMA

Najpopularniejsza linia modelowa Zetor Proxima zdobyła uznanie dzięki uniwersalności, niezawodności i solidnemu wykonaniu. Spełnia wymagania najcięższych prac w rolnictwie, leśnictwie i usługach komunalnych. Oferuje ciągniki o mocy od 76 do 117 KM z 4 możliwymi skrzyniami biegów (24/24, 16/16, 12/12 lub 20/4 z biegami pełzającymi).

 

 

 

Zetor-Forterpa ZETOR FORTERRA

Seria Forterra to ciągniki o mocy od 96 do 147KM ze skrzyniami biegów 24/18 z mechanicznym rewersem lub 30/30 ECO 40 z rewersem hydraulicznym, które mogą z powodzeniem konkurować z ciągnikami z silnikiem sześciocylindrowym. Odpowiednio dostosowana jest również ciężka i masywna konstrukcja ciągników Forterra. Dzięki bardzo dobrym parametrom momentu obrotowego ciągniki są cenione jako silne maszyny w rozsądnej cenie. Koszty eksploatacji są bezkonkurencyjne.

 

 

 

Zetor-Crystal

ZETOR CRYSTAL HD

ZETOR CRYSTAL HD 170 to najmocniejszy i najlepiej wyposażony traktor w gamie marki ZETOR. Sześciocylindrowy silnik o mocy 171 koni mechanicznych zagregowany ze skrzynią biegów 30/30 ECO 40 predysponuje go do pracy w średnich i dużych gospodarstwach rolnych, do zastosowania w produkcji roślinnej, do agregacji z różnymi maszynami rolniczymi, jak również do transportu i innych celów.

 

 

(MBr)

Polecane aktualności
19 lipca 2021
Program Pierwszy Telewizji Polskiej objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej Agrotech. Od lat publiczny nadawca wspiera promocję jednej z największych wystaw rolniczych w Polsce.
06 lipca 2021
Chwastowniki, głębosze oraz włókna – DEXWAL pokaże szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa. Kolejna firma melduje się na liście targów Agrotech.
17 marca 2021
W poniedziałek 15 marca ruszył nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2021 rok. Wnioski w tym roku można składać jedynie w formie elektronicznej, w tym celu Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępnia aplikację eWniosekPlus.
17 maja 2020
Czerwcowa edycja XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH została przesunięta na listopad
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy