Zetor-Forterpa.jpg

Zetor z nowościami podczas targów Agrotech

22 czerwca 2021
Jesienna odsłona Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej nabiera tempa. Pierwsi wystawcy już dziś zachęcają do wizyty na swoich stoiskach. Zetor przyjedzie do Targów Kielce, aby zaprezentować swoje nowości, a są to m.in. kosiarki ciągnikowe i kompaktowe ciągniki z serii COMPAX.

Zetor to jeden ze stałych wystawców targów Agrotech. Czeski producent co roku prezentuje szeroka gamę swoich ciągników. Czego możemy spodziewać się podczas tegorocznej wystawy? Przeczytajcie sami!

zetor-primo.jpg [53.30 KB] ZETOR PRIMO

Kompaktowa kosiarka ciągnikowa ZETOR PRIMO HT 20 oferuje doskonałą zwrotność, stabilność i wydajność przy maksymalnym obciążeniu. W standardzie wyposażona jest w zespół tnący o szerokości 54” (137 cm). Dostępna jest w wersji cabrio z ramą ROPS. Kosiarka ZETOR PRIMO może być stosowana szczególnie w pracach związanych z pielęgnacją trawników.

 

 

 

zetor-compax.jpg [48.51 KB] ZETOR COMPAX

Ciągniki z serii COMPAX to kompaktowe, łatwe w obsłudze i uniwersalne traktory dla profesjonalistów. Występują w wersji cabrio lub z kabinami. Można je stosować zwłaszcza w letnich i zimowych pracach konserwacyjnych w gminach, na terenie zewnętrznym w firmach i na terenach sportowych oraz w ogrodnictwie.

 

 

zetor-major ZETOR MAJOR

ZETOR MAJOR CL 80 o mocy 75 KM i skrzynią biegów 12/12 z rewersem mechanicznym to uniwersalny ciągnik rolniczy, przeznaczony do agregacji z maszynami rolniczymi oraz do wykorzystania we wszelkich pracach komunalnych. Traktor został zaprojektowany tak aby spełniał główne założenia marki ZETOR: siłę, wytrzymałość i efektywność. Jest to ulubiony ciągnik polskich rolników, od momentu jego wprowadzenia na rynek jest niekwestionowanym liderem rynku.

 

 

zetor-proxima.jpg [67.50 KB] ZETOR PROXIMA

Najpopularniejsza linia modelowa Zetor Proxima zdobyła uznanie dzięki uniwersalności, niezawodności i solidnemu wykonaniu. Spełnia wymagania najcięższych prac w rolnictwie, leśnictwie i usługach komunalnych. Oferuje ciągniki o mocy od 76 do 117 KM z 4 możliwymi skrzyniami biegów (24/24, 16/16, 12/12 lub 20/4 z biegami pełzającymi).

 

 

 

Zetor-Forterpa ZETOR FORTERRA

Seria Forterra to ciągniki o mocy od 96 do 147KM ze skrzyniami biegów 24/18 z mechanicznym rewersem lub 30/30 ECO 40 z rewersem hydraulicznym, które mogą z powodzeniem konkurować z ciągnikami z silnikiem sześciocylindrowym. Odpowiednio dostosowana jest również ciężka i masywna konstrukcja ciągników Forterra. Dzięki bardzo dobrym parametrom momentu obrotowego ciągniki są cenione jako silne maszyny w rozsądnej cenie. Koszty eksploatacji są bezkonkurencyjne.

 

 

 

Zetor-Crystal

ZETOR CRYSTAL HD

ZETOR CRYSTAL HD 170 to najmocniejszy i najlepiej wyposażony traktor w gamie marki ZETOR. Sześciocylindrowy silnik o mocy 171 koni mechanicznych zagregowany ze skrzynią biegów 30/30 ECO 40 predysponuje go do pracy w średnich i dużych gospodarstwach rolnych, do zastosowania w produkcji roślinnej, do agregacji z różnymi maszynami rolniczymi, jak również do transportu i innych celów.

 

 

(MBr)

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.