Spotkaj-sie-z-InfuenceramiFB1200x1200px-Agotech-3.jpg

Spotkaj blogerów rolniczych i dowiedz się, jak to jest, kiedy pracę łączy się z pasją!

30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.

Mateusz "Matheo780" Misiak, prowadzi kanał od 2017 roku. W tym czasie zgromadził na nim ponad 110 tysięcy subskrybentów. Jest pasjonatem mechanizacji rolnictwa. W swoich filmach skupia się przede wszystkim na tematyce maszyn rolniczych, zarówno tych starszych, jak i współczesnych. Poza tym hobbystycznie prowadzi gospodarstwo oraz firmę handlowo-usługową dystrybuującą części do ciągników i maszyn rolniczych oraz świadczącą usługi rolnicze.

Weronika i Marlena Załoga to siostry, prowadzące kanał Weronika&Marlena GR.Załoga. Profil prowadzą od 3 lat i zdążył na nim zebrać ponad 84 tysiące subskrybentów. Kanał promuje kobiety prowadzące gospodarstwa. Pasją sióstr jest rolnictwo, dlatego też w filmach można zobaczyć, jak funkcjonuje gospodarstwo oraz jak dziewczyny radą sobie z pracą.

Z Youtuberami będzie można porozmawiać w Targach Kielce podczas jesiennej edycji Agrotechu. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 października o 11:00 w Kapsule E3.

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.
23 września 2021
Podczas jesiennych targów AGROTECH pojawi się polski lider w produkcji lamp samochodowych oraz urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku krajowym i zagranicznym. Przyjdź na targi Agrotech i stań w dobrym świetle.