W204n.jpg

TEGOROCZNY AGROTECH W BLASKU ŚWIATŁA

23 września 2021
Podczas jesiennych targów AGROTECH pojawi się polski lider w produkcji lamp samochodowych oraz urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku krajowym i zagranicznym. Przyjdź na targi Agrotech i stań w dobrym świetle.

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ funkcjonuje na rynku od 1979 roku. Oferta firmy składa się z lamp: zespolonych przednich oraz tylnych, obrysowych/pozycyjnych, ostrzegawczych, roboczych, jednofunkcyjnych, drogowych, przeciwmgielnych i do jazdy dziennej, a także oświetlenia wnętrza, oświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz odblasków.

W204-W205-W206-W211-W214-W215.jpg [1.44 MB] Na targach Agrotech zaprezentowana będzie seria rolniczych lamp W204 – W206, za którą producent otrzymał Złoty Medal Targów Kieleckich. Odwiedzając stoisko, będzie również możliwość zapoznania się z ofertą lamp roboczych oraz ostrzegawczych.W222.jpg [71.20 KB] Firma WAŚ w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz lamp roboczych dostępnych w różnych kształtach; od standardowych kwadratowych, po okrągłe, owalne, czy w formie rożka, a także o różnej mocy świetlnej sięgającej aż 8 tys. lumenów. Dzięki bardzo wysokiej wydajności lamp WAŚ można maksymalnie oświetlić obszar pracy przy zachowaniu niskiego poziomu zużycia prądu. Producent łączy innowacyjność z troską o środowisko, a otwartość na nowe trendy z wnikliwą analizą potrzeb klientów.

(KD)

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.