Wh2k0334-20190316-TargiKielce-Agrotech.jpg

Targi Agrotech i Las-Expo ruszyły!

08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.

Producenci ciągników, naczep, bron talerzowych, ale także maszyn do nawożenia, pielęgnacji i ochrony roślin. Ze swoimi produktami pojawili się także firmy handlujące rozdrabniaczami i opryskiwaczy. Rolnicy odwiedzający Targi Kielce będą mieli okazję zapoznać się także z ofertą firm zajmujących się wytarzaniem mieszanek i granulatów.

Agrotech to także ułatwienia w codziennym funkcjonowaniu farm – systemy wentylacyjne do pomieszczeń gospodarczyk, fotowoltaika czy izolacje budynków. Agrotech to kompleksowa wystawa i mimo, że jej rozmiary są mniejsze. – Pragniemy, aby rolnicy odwiedzający Targi Kielce mogli zapoznać się z pełną ofertą producentów maszyn: transportowych i uprawnych, ale także rozwiązań, które pomogą w pracy i domu – podkreśla Grzegorz Figarski, dyrektor projektu Agrotech.

Tradycyjnie obok Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej obywają się Targi  Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Jubileuszowa edycja wystawy zgromadziła 24 firmy. Wśród nich znaleźli się producenci urządzeń i maszyn do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, min. piły, rębaki, traki i rozdrabniacze.

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.
23 września 2021
Podczas jesiennych targów AGROTECH pojawi się polski lider w produkcji lamp samochodowych oraz urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku krajowym i zagranicznym. Przyjdź na targi Agrotech i stań w dobrym świetle.