Logo-SCITT-300x205-1.png

Spotkania brokerskie w Targach Kielce

28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.

Kryzys gospodarczy związany z pandemią COVID-19 wywarł negatywny wpływ na przedsiębiorcach w całej Europie. Chcąc odbudować gospodarkę naszego kraju, a w szczególności regionu świętokrzyskiego, zapraszamy na spotkania matchmakingowe B2B.

Spotkania to szybki i łatwy sposób na poznanie potencjalnych partnerów do współpracy. W czasie 30 minutowych rozmów face-2-face firmy będą mogły zaprezentować swoją ofertę i portfolio. Do dyspozycji osób zainteresowanych udziałem będzie dostępny tłumacz.

Jak to działa?

  1. Wypełnij i odeślij formularz ofertowy
  2. Otrzymasz profile uczestników
  3. Wybierz potencjalnych partnerów do rozmów i odeślij swoje preferencje
  4. Czekaj na e-mail z kalendarzem spotkań od organizatorów
  5. Spotkania zgodne z harmonogramem w strefie spotkań B2B obywają się w specjalnej strefie w hali targowej

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii

Karolina Kaczmarska: tel. 539934228, kotwica@it.kielce.pl

Karolina Jarocha: tel. 539934214, jarocha@it.kielce.pl

Wiktoria Augustowska: tel. 539934214, wiktoria. augustowska@it.kielce.pl

 

FORMULARZ UDZIAŁU

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
23 września 2021
Podczas jesiennych targów AGROTECH pojawi się polski lider w produkcji lamp samochodowych oraz urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku krajowym i zagranicznym. Przyjdź na targi Agrotech i stań w dobrym świetle.