IMG-20200211-WA0007.jpg

Wall Block – rozwiązania dla branży rolniczej od Hochtrans Beton

06 października 2021
Bloki prefabrykowane Wall Block to idealna alternatywa dla popularnie stosowanych murów oporowych. Z ogromem ich zalet przedstawiciele branży rolniczej będą mogli się zapoznać na stoisku ZF-36 podczas XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH.

Budowa boksów, zasiek, magazynów na suche i sypkie płody rolne oraz hal jeszcze nigdy nie była tak prosta. Od projektu, przez zamówienie, aż do realizacji mija zaledwie kilka dni, a efekt końcowy jest na tyle zadowalający, że coraz więcej rolników decyduje się na zastosowanie ich w swoim gospodarstwie.

Do głównych zalet bloków betonowych wytwarzanych przez Hochtrans Beton należą:

IMG-20200213-WA0003.jpg [89.23 KB]

- łatwość i szybkość montażu i demontażu (1 dzień),

- łatwość transportu (wystarczy HDS, ładowarka lub wózek widłowy),

- wysoka masa i solidność wykonania,

- możliwość zmiany konstrukcji i ustawienia lub przeniesienia ich w inne miejsce nawet po kilku latach,

- brak spoiw,

- trwałość i wytrzymałość na warunki atmosferyczne i mechaniczne,

- brak konieczności wykonywania fundamentów (wystarczy utwardzone podłoże),

- zastosowanie w wielu branżach.

Hochtrans Beton swoje usługi świadczy kompleksowo; począwszy od produkcji bloków, przygotowania projektu wykonawczego, po transport i montaż na miejscu.

Polecane aktualności
10 października 2021
Podczas tegorocznych targów Agrotech zwiedzający mają okazję zapoznać się ze sprzętem i nowościami od wielu zagranicznych i Polskich producentów. Co ciekawego można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej oraz Targach Przemysłu Drzewnego i Gospodarski Zasobami Leśnymi?
09 października 2021
Po raz pierwszy Centrum Kongresowe Targów Kielce gości prelegentów i gości Światowego Kongresu Drobiarskiego. Wśród tematów, które podejmują prelegenci znajdują się między perspektywy dla producentów drobiu i jaj, zrównoważony rozwój łańcucha produkcji drobiu czy zarządzanie i dobrostan u stad rodzicielskich brojlerów.
09 października 2021
W drugim dniu Targów AGROTECH zwiedzający mogli spotkać Marlenę i Weronikę z GR.Załogi oraz Matheo780.
08 października 2021
Podczas uroczystej gali wręczono m.in. Puchar Prezesa KRUS oraz Puchar Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulewicza
08 października 2021
250 wystawców z 9 krajów zaprezentuje najnowszy sprzęt i urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie! Rolnicy z całej polski mogą zwiedzać wyjątkową jesienną wystawę, która zajmuje ponad 10 tysięcy metrów.
30 września 2021
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej zapraszają na spotkanie z Influencerami rolniczymi. Podczas Agrotechu będzie można porozmawiać z Mateuszem Misiakiem, popularnym Matheo780 oraz GR Załogą czyli siostrami Marleną i Weroniką Załoga. Spotkanie rozpocznie się 9 października o 11:00 w Kapsule E3 kieleckiego ośrodka.
28 września 2021
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy w ramach targów Agrotech 8 i 9 października.
23 września 2021
Podczas jesiennych targów AGROTECH pojawi się polski lider w produkcji lamp samochodowych oraz urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym na rynku krajowym i zagranicznym. Przyjdź na targi Agrotech i stań w dobrym świetle.