ALFA2500-na-strone-www.jpg
fot. Marseplast

Zbiorniki do opryskiwaczy od Marseplast na targach Agrotech

15 lutego 2023
Oferta firm przygotowywana na targi rolnicze Agrotech, które będą trwać od 17 do 19 marca, jest coraz bardziej urozmaicona. Przedsiębiorstwo Marseplast zaprezentuje różnorodne zbiorniki do opryskiwaczy oraz lejki do rozsiewaczy nawozu, a także wszelkie akcesoria do maszyn rolniczych.

Firma Marseplast jest obecna na rynku rolniczym od ponad 30 lat. Towary eksportuje do ponad 20 różnych krajów oraz utrzymuje pozycje lidera na rynku polskim w zakresie produkcji elementów z tworzyw sztucznych dla rolnictwa.

Przedsiębiorstwo wytwarza produkty w technologii wtrysku oraz formowania rotacyjnego. Oferuje usługi w pełnym zakresie – od projektowania i wykonywania form aż do wyprodukowania detali. Obecnie w asortymencie dla rolników znajduje się ponad 60 różnorodnych zbiorników do opryskiwaczy oraz lejków do rozsiewaczy nawozu, a także wszelkie akcesoria do maszyn rolniczych.

Przegląd oferty Marseplast zaprezentuje podczas targów Agrotech w dniach od 17 do 19 marca 2023 w Targach Kielce. 

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.