Dariusz-Nowicki.JPG
Dariusz Nowicki o prawie budowlanym podczas targów DachForum.

Zagadnienia dot. prawa budowlanego podczas DachForum

06 grudnia 2021
Kongres i Targi DachForum to okazja do spotkania z branżowymi ekspertami oraz poznania tajników sztuki dekarskiej, blacharskiej i ciesielskiej. Nie zabraknie zagadnień dot. prawa budowlanego.

Podczas targów Dach Forum zaplanowano prelekcję pn. “Uczestnicy procesu budowlanego, kto za co odpowiada w tym procesie – Prawo Budowlane”. Spotkanie poprowadzi inż. Dariusz Nowicki.

Inż. Dariusz Nowicki - założyciel rodzinnej firmy, której specjalizacją są remonty, budowy domów i dachów. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania. Jest przewodniczącym komisji egzaminacyjnej w zawodach: dekarz oraz cieśla przy Izbie Rzemieślniczej w Opolu (nadaje tytuł czeladnika i mistrza w tych zawodach ). Biegły sądowy, orzecznik techniczny Polskiej Federacji Dekarzy Blacharzy i Cieśli, certyfikowany dekarz i Mistrz Dekarski. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, wykonuje ekspertyzy techniczne i tworzy artykuły do prasy branżowej

Na pierwszą edycję Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum zapraszamy od 5 do 6 marca 2022 roku do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.