DSC-9532.JPG

Pierwsze w Polsce spotkanie branży dachowej wystartowało!

05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.

Od rana na stoiskach wystawców z całej polski odbywają się pokazy, warsztaty, testy maszyn i urządzeń, a kolejni odwiedzający przekraczają bramy kieleckiego centrum wystawienniczo-kongresowego. Dach Forum to jedyne tego typu spotkanie branży pokryć dachowych w Polsce, które w 100% poświęcone jest zagadnieniom związanym z budową dachów!

Cieszę się, że najwięksi specjaliści branży pojawili się u nas w Targach Kielce, by wymienić się cennym doświadczeniem, porozmawiać o najnowszych technologiach oraz podzielić się wiedzą podczas licznych prelekcji. Jestem przekonana, że pierwsze tego typu spotkanie w Polsce pokaże, że branża pokryć dachowych potrzebuje miejsca do rozmów i spotkań biznesowych, które przełożą się na rozwój tego sektora. Liczę, że debiutujące w kalendarzu Targów Kielce wydarzenie zachęci kolejnych przedstawicieli branży do uczestnictwa i z roku na rok społeczność targów Dach Forum będzie rosła w siłę, czego Państwu i sobie serdecznie życzę – tak wszystkich uczestników i gości przywitała Wiceprezes Zarządu Bożena Staniak.

Ciekawe prelekcje i szkolenia wartością DACH FORUM

Bogata oferta wystawców i spotkania biznesowe to nie wszystko, co oferują targi DACH FORUM. Bardzo ważny element dwudniowej imprezy stanowią wartościowe pokazy, szkolenia i prelekcje prowadzone przez doświadczonych mistrzów oraz uznanych w branży specjalistów, zajmujących się na co dzień dekarstwem, blacharstwem i ciesielstwem. Od samego rana na wielu stoiskach odbywają się pokazy przygotowane przez wystawców, które przyciągają uwagę odwiedzających. W ich trakcie najwięksi specjaliści prezentują praktyczne umiejętności w procesach budowy dachu oraz wykorzystania w nim odpowiednich narzędzi i maszyn.

Podczas DACH FORUM zaplanowane są warsztaty i prelekcje poświęcone m.in. technikom budowy dachów i montażu pokryć dachowych, obróbce drewna oraz nowoczesnym narzędziom dedykowanym budowie wizerunku firmy i jej pozycji na rynku. Nasz partner, współorganizator wydarzenia - Akademia Ciesielstwa, która od lat zajmuje się szeroko rozumianą edukacją w branży ciesielskiej, dekarskiej, oraz blacharskiej - przeprowadzi praktyczne szkolenie dotyczące technik budowy więźby dachowej – zachęca do udziału w targach ich koordynator Arkadiusz Krzeczkowski.

Spotkanie z mistrzami dekarstwa, blacharstwa i ciesielstwa!

Podczas dwudniowej imprezy zaprezentują się najlepsi wykonawcy pokryć dachowych: dekarze, blacharze i cieśle, producenci materiałów, specjalistycznych narzędzi i maszyn oraz firmy oferujące usługi dla tego sektora. Udział w targach DACH FORUM jest znakomitą okazją do zaprezentowania, ale i zapoznania się z najnowszymi trendami, produktami, usługami i nowoczesnymi technologiami zarezerwowanymi dla branży pokryć dachowych.

Wydarzenie, które w swojej formule zawiera część kongresową, pozwoli zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym spojrzeć na omawiane zagadnienia branżowe ze świeżością, a udział w nim największych autorytetów z kraju i zagranicy, stanowi dodatkową wartość i okazję do merytorycznych rozmów i biznesowych spotkań.

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM w Targach Kielce potrwają do 6 marca 2022 roku. Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 maja 2022
W dobie influenserów, youtuberów i tiktokerów słowo dekarz brzmi co najmniej dziwnie, by nie powiedzieć obco. Dzisiejsza młodzież zapytana o zawód dekarza wzrusza ramionami i czeka na wyjaśnienie. Dopiero po usłyszeniu, że owy dekarz to rzemieślnik zajmujący się pokrywaniem i naprawianiem dachów, konsternacja widoczna na ich twarzach znika. Podobnie rzecz ma się z cieślami.
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.