Voucher-Blachy-Pruszynski.png

Vouchery do Akademii Rzemiosła od firmy Blachy Pruszyński!

03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.

W ofercie przygotowanej przez Akademię Rzemiosła uczestnicy będą mieć do wyboru dwa szkolenia:

  • Montaż panela na rąbek zatrzaskowy z obróbkami
  • Montaż blachodachówek z obróbkami (wiatrówki, obróbka komina/okna, gzyms, attyka, rynna ukryta)

Blachy Pruszyński to największy polski producent stalowych pokryć dachowych oraz systemów elewacyjnych. Ta uznana nie tylko w Polsce ale i Europie marka może pochwalić się ponad 35-letnią tradycją i doświadczeniem. Jakość wyrobów budowlanych i usług oferowanych przez spółkę potwierdzają liczne prestiżowe wyróżnienia biznesowe, jak choćby Godło „Teraz Polska” XIII edycji konkursu, tytuły Budowlanej Marki Roku i Kreatora Budownictwa, statuetki Top Builder’a, oraz medale BCC .

Więcej informacji o produktach i usługach firmy znajduje się na stronie www.pruszynski.com.pl

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy Pruszyński Sp. z o. o. w trakcie Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM w dniach 5-6 marca 2022 roku w Targach Kielce, gdzie można będzie zapoznać się z pełną ofertą!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 maja 2022
W dobie influenserów, youtuberów i tiktokerów słowo dekarz brzmi co najmniej dziwnie, by nie powiedzieć obco. Dzisiejsza młodzież zapytana o zawód dekarza wzrusza ramionami i czeka na wyjaśnienie. Dopiero po usłyszeniu, że owy dekarz to rzemieślnik zajmujący się pokrywaniem i naprawianiem dachów, konsternacja widoczna na ich twarzach znika. Podobnie rzecz ma się z cieślami.
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.