DSC-0300.JPG

Konkurs DACH MASTERS rozstrzygnięty

06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022

Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach: dekarstwo, blacharstwo, ciesielstwo. Podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022 miała miejsce drugi, ostatni, etap zmagań. Aby zakwalifikować się do finału, należało umieścić wymagane regulaminem zdjęcia opatrzone #DACHMASTERS. Komisja Konkursowa po weryfikacji zgłoszeń i podliczeniu „lajków” pod każdym postem wyłoniła uczestników finału. A zostali nimi: 

W kategorii CIESIELSTWO: Mikołaj Rzepecki, Hubert Kwiatkowski, Marcin Szczotka, Szymon Wachnicki i Dumny Cieśla. Zwycięzcą w tej kategorii został Marcin Szczotka. Tuż za nim znalazł się Adam Andrzejewski, a stawkę na podium uzupełnił Szymon Wachnicki. Gratulujemy!

W kategorii DEKARSTWO w finale zmierzyli się: Kamil Dach Kamil Kozioł, Maciej Bienias, Mirek Jeleń i Michał Ciechomski. A zwyciężył Maciej Bienias. Za jego plecami znaleźli się odpowiednio: Kamil Kozioł i Michał Ciechomski. Gratulacje!

Finalistami kategorii BLACHARSTWO zostali: Dachy Drążkiewicz, Robert Słupkowski, Jakub Moskała, Tomek Maciejewski i Maciek Drabik. Z nagrody głównej cieszył się Maciej Drabik. Drugie miejsce zajął Tomasz Maciejewski. Trzecie miejsce przypadło w udziale Jakubowi Moskale. Brawo!

Sponsorem Generalnym i fundatorem nagród najwyższego stopnia była firma Milwaukee Tool. Nagrody za trzecie miejsce ufundował Sponsor Srebrny firma CB S.A. Dodatkowo wszyscy uczestnicy drugiego etapu otrzymali vouchery do Akademii Rzemiosła oraz upominki od Partnera Strategicznego targów Dach Forum firmy Blachy Pruszyński.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

(MB)

Polecane aktualności
24 maja 2022
W dobie influenserów, youtuberów i tiktokerów słowo dekarz brzmi co najmniej dziwnie, by nie powiedzieć obco. Dzisiejsza młodzież zapytana o zawód dekarza wzrusza ramionami i czeka na wyjaśnienie. Dopiero po usłyszeniu, że owy dekarz to rzemieślnik zajmujący się pokrywaniem i naprawianiem dachów, konsternacja widoczna na ich twarzach znika. Podobnie rzecz ma się z cieślami.
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.