DSC-9421.JPG

Bogaty program prelekcji w pierwszym dniu Dach Forum

05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.

Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zaskoczył nie tylko świetną ekspozycją, wysoką frekwencją, ale także ciekawymi prezentacjami, które gromadziły sporą rzeszę zainteresowanych. Pierwszym poruszonym tematem była „Współpraca na linii projektant – wykonawca. Czyli czego powinno oczekiwać się od dobrego projektu konstrukcyjnego”. Ten temat zaprezentował mgr inż. Aleksander Kłembokowski.

DSC-9556.JPG [4.60 MB]

„Jak zarabiać (dużo) WIĘCEJ, pracując MNIEJ. 10 sposobów, jak zaprezentować i sprzedawać swoje usługi, by klienci pytali o wolne terminy, a nie o cenę” – na to ważne pytanie odpowiedział Łukasz Dominikowski. „Wentylacja dachów jako metoda na energooszczędny dom. Prelekcja „Jak działa wentylacja dachów i co się pod tym pojęciem kryje.”, którą zaprezentował mgr inż. Krzysztof Patoka spotkała się z dużym zainteresowaniem gości Targów Kielce.

DSC-9832.JPG [4.00 MB]

Na scenie w hali E trwa prelekcja „Porozmawiajmy o dachach.” Adama Heryka. Następnie zaprezentowany zostanie temat „Organizacje rzemieślnicze jako szansa na rozwój sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.” Kongres i Targi zapraszają branżowych specjalistów także jutro.

(UK)

Polecane aktualności
24 maja 2022
W dobie influenserów, youtuberów i tiktokerów słowo dekarz brzmi co najmniej dziwnie, by nie powiedzieć obco. Dzisiejsza młodzież zapytana o zawód dekarza wzrusza ramionami i czeka na wyjaśnienie. Dopiero po usłyszeniu, że owy dekarz to rzemieślnik zajmujący się pokrywaniem i naprawianiem dachów, konsternacja widoczna na ich twarzach znika. Podobnie rzecz ma się z cieślami.
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.